Haluk Levent'ten anlam dolu hareket! Filistin’e destek vermek amacıyla...

7 Ekim'den bu yana sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla terörist İsrail'in Gazze'ye yönelik gerçekleştirdiği acımasız saldırılara dikkat çeken Haluk Levent, geçtiğimiz gün İstanbul'un Fetih Yıldönümü kapsamında düzenlenen etkinliklerde yer aldı. Söylediği şarkılar sırasında bir değişiklik yapan ünlü sanatçı, Filistin’e destek vermek amacıyla arapça şarkı söyledi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Geçtiğimiz haftalarda Birleşmiş Milletler toplantısında konuşma yapması istenen AHBAP kurucusu ve sanatçı Haluk Levent, son dakikada konuşmasını değiştirmesi ve açıklamaları esnasında İsrail ve Netanyahu'yu kınamasıyla gündeme gelmişti. Ünlü sanatçı bu kez verdiği bir konser ile gündeme geldi. Geçtiğimiz gün İstanbul'un Fetih Yıldönümü kapsamında Maltepe Etkinlik Alanında konser veren Haluk Levent, Filistin’de yaşananlara dikkat çekmek amacıyla arapça şarkı söyleyerek katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşattı. 

Haluk Levent

Haluk Levent

"16 BİN ÇOCUK İÇİN SÖYLEDİK"

Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla o anları yayınlayan Haluk Levent, paylaşımına "16 bin çocuk için söyledik. Onların dilinden. Kalbimin içindesin. İçindesin Filistin!" notunu düştü. Haluk Levent'in paylaşımından kısa bir süre sonra hızla yayılan o görüntüler, sosyal medyada büyük ses getirdi. 

İşte, Haluk Levent'in o paylaşımı...

İsrail'in Refah saldırısına sanat camiasından tepkiler büyüyor! "Aylardır bu katliam yaşanıyor"

İLİŞKİLİ HABER

İsrail'in Refah saldırısına sanat camiasından tepkiler büyüyor! "Aylardır bu katliam yaşanıyor"
Yahudi asıllı yazar Azra Kohen'in Filistinli insanları itham ettiği sözler kan dondurdu!

İLİŞKİLİ HABER

Yahudi asıllı yazar Azra Kohen'in Filistinli insanları itham ettiği sözler kan dondurdu!
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0