Kanal D'de yayınlanan bir zamanların en sevilen dizilerinden Çocuklar Duymasın aile komedisini ekranlara taşımaya devam ediyor. Çocuklar Duymasın 7.bölümde Meltem'in şantiye sürprizi yüzleri güldürdü. Peki, son bölümün ardından Çocuklar Duymasın 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Uzun yıllardır hayatımızda olan Çocuklar Duymasın eski karakterleri ve yeni oyuncularıyla yeniden seyirciyle buluşmaya başladı. Başrollerini Pınar Altuğ ve Tamer Karadağlı'nın paylaştığı Çocuklar Duymasın 7.bölümüyle Kanal D ekranlarındaydı. Çocuklar Duymasın 7.bölümde Meltem, Haluk'un iş yerine sürpriz bir ziyarette bulunurken; bebek müjdesi herkesi şoke ediyor. Her bölümde olduğu gibi bu bölüm de Tuna'nın birbirinden komik halleri yüzleri güldürdü. ;Diğer bir taraftan ise eski sevgililer Mary ve Selçuk'un akşam yemeğine misafir olmaları ortalığı karıştırdı. Peki, yayınlanan yeni bölümün ardından Çocuklar Duymasın 8.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Çocuklar Duymasın 8.bölüm fragmanı

Çocuklar Duymasın 8.bölüm ne zaman?

Başrollerini Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Volkan Severcan ve Zeyno Günenç'in paylaştığı Çocuklar Duymasın'ın 8.bölüm 17 Eylül Pazar günü saat 20.00'de Kanal D ekranlarında olacak.

Çocuklar Duymasın son bölümde neler oldu?

Taş Fırın Haluk’un iş yerindeki halini merak eden ve birbirlerini böylece daha yakından tanıyacaklarını düşünen Meltem, Haluk’un iş yerine gitmek ister. Haluk başlarda itiraz etse de Meltem’in ısrarlarına dayanamaz. 

Meltem önce inşaat şirketine sonra da Haluk’un peşinden şantiyeye gidince birbirinden eğlenceli anlar yaşanır. Gönül, Tuna’nın çocuklara karşı çok yumuşak bir dili olduğunu ve Tuna’nın bu tavrını değiştirmesi gerektiğini söyler. Diğer taraftan Haluk, yumuşak dilli reklamcı arayan bir arkadaşını Tuna ile tanıştırmak için eve getirir. Tuna’nın yeni haline başta Haluk olmak üzere herkes çok şaşırır. 

Meltem, Mary ve Selçuk’u yemeğe davet eder. Yemeğe Selçuk’un genç sevgilisi İrem de gelince ortalık karışır. Öte yandan Meltem hamile olduğundan şüphelenince evde büyük bir telaş yaşanır.

BİR YORUM YAPIN 0