'Bahar Gelir' Polonya'da Türk bayraklarını dalgalandırdı! Türküyle herkesi mest etti...

Polonya'da "Barış" temalı NATO Konseri düzenlendi. Konserde, Türkiye'den katılan ses sanatçısı Bahar Gelir, "Eledim Eledim" türküsüyle izleyenleri mest etti.

Polonya’da, “Silahlı Kuvvetler Günü" dolayısıyla “NATO Dayanışma ve Barış Konseri” düzenlendi. Polonya Devlet Televizyonu TVP ve Polonya Milli Savunma Bakanlığının ortaklığında Elblag şehrinde "Barış" temalı NATO Konseri gerçekleştirildi.

NATO üyesi farklı ülkelerden sanatçılarında katıldığı konserde, Türkiye'den ses sanatçısı ve Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bahar Kapıda programının sunucusu Bahar Gelir sahne aldı.

TVP 1 ekranlarından canlı yayınlanan uluslararası konser kapsamında sanatçı, Mehmetçik’e adanmış “Eledim Eledim” ve başarılı teklisi “Bilsem Ki” şarkılarını seslendirdi. Aynı gecede sahneyi ABD, İngiltere, Almanya ve Polonya’nın önde gelen şarkıcıları ile paylaşan Bahar Gelir, sunuculuğunu üstlendiği “Bahar Kapıda” adlı fenomen televizyon programı ile Anadolu’nun zengin kültürünü milyonların ekranlarına taşıması sebebiyle de, Türkiye’nin uluslararası alanda kültür elçisi olmaktan onur duyduğunu ifade etti.

Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşın gölgesinde düzenlenen konseri çok sayıda kişi dinledi. Farklı ülkelerden sahne alan sanatçılar, gece boyunca barış mesajı verdi.

BİR YORUM YAPIN 2

Son Osmanlı 9 ay önce

Keşke çıkmasaymış

Erol Ç. 9 ay önce

zaten zevkle ve muhabbetle bahar kapıdayı izliyorduk. Bu da tadı tuzu şekeri oldu. Helal olsun san ayüreğine AYYÜZLÜ