'Bahar Gelir' Polonya'da Türk bayraklarını dalgalandırdı! Türküyle herkesi mest etti...

Polonya'da "Barış" temalı NATO Konseri düzenlendi. Konserde, Türkiye'den katılan ses sanatçısı Bahar Gelir, "Eledim Eledim" türküsüyle izleyenleri mest etti.

Polonya’da, “Silahlı Kuvvetler Günü" dolayısıyla “NATO Dayanışma ve Barış Konseri” düzenlendi. Polonya Devlet Televizyonu TVP ve Polonya Milli Savunma Bakanlığının ortaklığında Elblag şehrinde "Barış" temalı NATO Konseri gerçekleştirildi.

NATO üyesi farklı ülkelerden sanatçılarında katıldığı konserde, Türkiye'den ses sanatçısı ve Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Bahar Kapıda programının sunucusu Bahar Gelir sahne aldı.

TVP 1 ekranlarından canlı yayınlanan uluslararası konser kapsamında sanatçı, Mehmetçik’e adanmış “Eledim Eledim” ve başarılı teklisi “Bilsem Ki” şarkılarını seslendirdi. Aynı gecede sahneyi ABD, İngiltere, Almanya ve Polonya’nın önde gelen şarkıcıları ile paylaşan Bahar Gelir, sunuculuğunu üstlendiği “Bahar Kapıda” adlı fenomen televizyon programı ile Anadolu’nun zengin kültürünü milyonların ekranlarına taşıması sebebiyle de, Türkiye’nin uluslararası alanda kültür elçisi olmaktan onur duyduğunu ifade etti.

Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşın gölgesinde düzenlenen konseri çok sayıda kişi dinledi. Farklı ülkelerden sahne alan sanatçılar, gece boyunca barış mesajı verdi.

Busenur Karakaya Yasemin.com - Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumlusu
Yasemin - Busenur Karakaya

Editör Hakkında

2015 yılında Kanal 7 Medya Grubu'nun Haber7.com bünyesinde stajyerlik yaptı. 2016 yılında Haber7.com Kurumsal İletişim Sorumlusu olarak mesleğe ilk adımını atarak sonrasında İçerik Editörü ve Sosyal Medya Uzmanı olarak görev aldı. 2018 yılında yeni kurulan Yasemin.com Kadın Sitesinde önce SEO editörü sonrasında Haber Şefi olarak görev yaptı. 2021 yılında Yasemin.com'un Yayın Koordinatörü ve İçerik Sorumluluğu ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 2

Son Osmanlı 1 yıl önce

Keşke çıkmasaymış

Erol Ç. 1 yıl önce

zaten zevkle ve muhabbetle bahar kapıdayı izliyorduk. Bu da tadı tuzu şekeri oldu. Helal olsun san ayüreğine AYYÜZLÜ