Günlük kombinlerinizin tamamlayıcısı çantalar, hangi kıyafetlerle kullanılır? İşte yanıtı...

Söz konusu moda olduğunda kadınların en büyük takıntısı ayakkabı ve çantalardır.  Çanta seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, modaya uygun olmasının yanında, kıyafete de uyum sağlamasıdır.

Peki hangi kıyafetle hangi çanta takılmalıdır?

Gece kıyafetleri

Gece kıyafetleri tüm gözleri üzerine toplayan en özel parçalardır. Bu nedenle çanta seçiminiz de çok önemlidir. Gece elbiselerini kusursuz tamamlayan çanta; bileğinize geçirebileceğiniz ya da elinizde taşıyabileceğiniz portföy çantalardır. Sade bir elbise tercih ettiyseniz, gereken gösterişi hareketli bir çanta kullanarak elde edebilirsiniz.

Spor ve şık kıyafetler

Spor şıklık, klasik parçaların spor aksesuarlarla uyum göz önünde bulundurularak kombinlenmesidir. Bu nedenle bu tarzda bir görünüm elde etmek isteyenler, çanta seçimine özen göstermelidir. Eğer bu tarza uygun giyindiyseniz; küçük ve klasik bir çanta seçerek klasik şıklığı devam ettirebilir, dilerseniz de büyük ve geniş bir çana kullanarak tarzınızı sporlaştırabilirsiniz.

Romantik kıyafetler

Desenli, kabarık ve uçuşan şifon kumaşlardan oluşan bu elbiseler, özellikle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezidir. Bu elbiseleri de kombinlerken en uygun çanta, küçük boyutlu ve saplı portföy çantalardır.

Spor kıyafetler

Spor kıyafetler her tür çanta modelini kaldıran, seçeneği bol giysilerdir. Fakat dikkat etmeniz gereken en önemli nokta bu tarz giysileri klasik çantalarla kombinlememektir. Büyük kol çantaları veya sırt çantalarını spor kıyafetlerinizle kullanabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Jean nasıl kombinlenir?

İLİŞKİLİ HABER

Kirpikleri uzatmak için bitkisel öneriler

İLİŞKİLİ HABER

Tozlardan nasıl kurtulunur?

İLİŞKİLİ HABER

Oksijenli suyun farklı kullanım alanları

İLİŞKİLİ HABER

Ergenlikte öğretmen ve aile ilişkisi nasıl olmalı?

İLİŞKİLİ HABER

Erdoğan, Kut'ül Amare dizisinin tanıtımına katıldı

İLİŞKİLİ HABER

Büyük bedenler için stil önerileri

BİR YORUM YAPIN 0