Ton sür ton nedir ve ton sür ton modasında nasıl giyinilir?

Podyumdan sokağa hızlı bir giriş yapan yeni trend ton sür ton giyim, herkesin ne olduğunu bilmek istediği ancak detaylı bir bilgiye sahip olmadığı moda kavramıdır. Özellikle Google üzerinde sıkça aratılan bir terim olan ton sür ton hakkında tüm detayları sizler için derledik. Peki Ton sür ton nedir? Ton sür ton nasıl kombinlenir? Ton sür ton modasında nasıl giyinilir? İşte yanıtlar...

Dilimize Fransızcadan giren ton sür ton kelimesi, çevrildiğinde "ton üzerine ton" anlamına gelmektedir. Birbirine zıt renklerin kullanıldığı "color blocking" akımının aksine, ton sür ton giyim akımında tek bir rengin tonları kullanılır. Sürekli kendini yenileyen ve ünlü tasarımcıların defilelerini süsleyen bu akımı, kendi stilinize tahmin ettiğinizden çok daha kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. İşte ton sür ton giyim tarzının püf noktaları:

ton sür ton nedir

ton sür ton nedir

TON SÜR TON NASIL KOMBİNLENİR?

  • Sade ve soft bir görünüm elde etmek istiyorsanız, pastel tonlarını kullanabilirsiniz. Birbirine uyum sağlayan açıktan koyuya birçok tonu, kombininizde kullanarak hem istediğiniz gibi sade hem de şık görünebilirsiniz.
  • Ton sür ton tarzı ile sade bir görünüm yakalayabileceğiniz gibi desenli kıyafetleri kullanarak da kombininizi zenginleştirebilirsiniz. Fakat kıyafetinizdeki renklerin birbiriyle uyumlu olması gerekir.

ton sür ton tesettür

ton sür ton tesettür

  • Kombininizde kullandığınız aksesuarlar da, seçtiğiniz rengin tonlarında olmalıdır. Mesela kemer, çanta ve ayakkabınızda koyu tonları kullanabilirsiniz.
  • Kaban ve paltolar sayesinde işinizi çok daha kolaylaştırabilirsiniz. Üzerinize giydiğiniz kabanı koyu, pantolon ya da elbisenizi açık tonda seçerek bu trendi stilinize yansıtabilirsiniz.

TON SÜR TON MODASINDA NASIL GİYİNİLİR?

ton sür ton akımı

ton sür ton akımı

ton sür ton giyim tarzı

ton sür ton giyim tarzı

tonsürton modası

tonsürton modası

2020 kış trendleri

2020 kış trendleri

BİR YORUM YAPIN 0