Güneş gözlüğü alacak olanlar için 2018'in gözlük trendlerini araştırdık. İşte geçmişin esintisiyle hayatımıza yeniden giriş yapan ve sezonun son trendi olan güneş gözlüğü modelleri...

İlkbahar - Yaz aylarında kombinlerimizi tamamlamak için tercih ettiğimiz güneş gözlüklerinde, 1950'lerin rüzgarı esiyor. Bu sezon birçok ünlüde de gördüğümüz nostaljik gözlük modellerini sizler için araştırdık. 

İşte 2018 sezonunun öne çıkan en trend gözlük modelleri...

1- YUVARLAK GÖZLÜKLER

Kare bir yüz şekline sahip olanların yüzüne tam oturan, keskin yüz hatlarını yumuşatan ve yüzün minyon görünmesini sağlayan yuvarlak gözlükler bu sezon maskülen tarzı giyinen kadınların vazgeçilmezi olacak.

2- OVAL ÇERÇEVELİ GÖZLÜKLER

Kemikli ve üçgen bir yüze sahip olanların yüzüne en çok yakışacak gözlükler oval çerçeveli gözlüklerdir. Geniş alın ve ince çene görüntüsünü yumuşatarak çenenizi daha uzun gösterecektir.

3- KEDİ GÖZÜ RETRO GÖZLÜK

Kalp yüz şekline sahip, belirgin elmacık kemikli yüzlere tam oturan kedi gözü retro gözlük, elmacık kemikleri daha ön planda tutarak göz çevrenizi daha küçük gösterecektir.

4- OVAL RETRO GÖZLÜKLER

Dikdörtgen yüz hatlarına sahip olan kişilerin yüzlerine en uygun olan oval retro gözlükler, yuvarlak kesimiyle yüzün keskin hatlarını yumuşatacaktır.

İLİŞKİLİ HABER

Burçlara göre makyaj önerileri

İLİŞKİLİ HABER

Slip elbiseler nasıl giyilir?

İLİŞKİLİ HABER

Trend alarmı: Akışkan elbiseler

İLİŞKİLİ HABER

Urban Decay Naked Petite Heat palet incelemesi

İLİŞKİLİ HABER

Fularla saç nasıl örülür?

BİR YORUM YAPIN 0