2018/19 Sonbahar- Kış koleksiyonun trend ferace modellerini sizler için mercek altına aldık. Kumaşı, dokunuşu ve asaleti yansıtan feracelerin sezonun en trend modelleri ile karşınızda! İşte sonbaharın trend ferace modelleri...

Tesettür giyimin tek parçada hem şıklığı hem zarafeti yansıtan feracelerinde sezonun yeni modelleri ile kapımızı çalmaya hazırlanıyor. Sezonun trend renklerinden oluşan, toprağı, yağmuru ve sıcaklığı içimize işleyen feraceleri sizler için radarımıza aldık. 

Kolları işlemeli, ya da boydan yarasa kesimi olan feraceler günlük giyim de tercih edebileceğiniz modeller olabilir. 

Kolları ve altındaki püskül detayı olan feraceler ise rugan bir ayakkabı ve ipek şalla özel davetlerde boy gösterebilirsiniz.

Trençkot ve fercae karışımı üstlerle spor tarzınızı ortaya rahatlıkla koyabilirsiniz. Ferace şıklığınızı tamamlayacak ipek şallar ve aksesuarlarla kendi tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Ayrıca ferace denilince ilk akla gelen siyah dışında da renk seçeneklerinizi unutmayınız! Tesettür giyimin en çok tercih edilen parçası olan feraceler de pudra, gri, krem, yada çift renk seçenekleri ile de stilinizi genişletebilirsiniz. 

FERACE GİYERKEN DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Ferace giyerken dikkat etmeniz gereken en önemli ayrıntı omuzlarınızdır. Omuzu düşük bir vücut yapısına sahipseniz mağazalardan aldığınız feraceleri vücut proporsiyonunuza uygun hale getirmek için bir terziye uğramanızda fayda var. Ayrıca genç görünüm için ferace giyerken eşarp yerine şal tercih edebilirsiniz. Boy takıntınız varsa bu durumda bir kemer dokunuşu ile hem feracenin şıklığını artırabilirsiniz hem de boyunuzun daha uzun görünmesini sağlayabilirsiniz.

İLİŞKİLİ HABER

Trençkotları doğru kombinlemenin yolları

İLİŞKİLİ HABER

Yeni sezon ekoseli tesettür kıyafet modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Anne ve babaların yaptıkları yanlışlar

İLİŞKİLİ HABER

Sivilceli ciltler için doğal bakım önerileri

İLİŞKİLİ HABER

Sezonun en güzel abiye modelleri

BİR YORUM YAPIN 0