Dantelli kıyafetler modelleri

22 Ekim 2018, 08:00
Dantelli kıyafetler modelleri

90'lı yıllara damga vuran dantel işlemeler yeniden trend oldu. Bazen tamamen dantel kaplamalı bir elbise bazense parça parça karşımıza çıkan danteli nasıl kullanmanız gerektiği hakkında bir araştırma yaptık. İşte dantelli kıyafet modelleri ve kombin önerileri...

Genellikle abiye modellerinde karşılaştığımız dantelleri yeni bir kombin ile spor giyimde de rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Gelenekselliği de yansıtan dantelli kıyafetler 90'lı yılların davetlerinde sıklıkla karşımıza çıkıyordu. Bu sezonda hayatımıza yeniden giren bu trendi sonbahar ve kış aylarında rahatlıkla değerlendire bilmeniz için mercek altına aldık. 

İŞTE DANTEL KIYAFET MODELLERİ VE KOMBİN ÖNERİLERİ

NİŞAN VE SÖZ

Nişan ve söz gibi özel günlerde tercih edebileceğiniz bu trend ile hem şıklığınızı yansıtabilirsiniz hem de modayı yakından takip ettiğinizi gösterebilirsiniz. Bu özel günlerde size eşlik edecek olan dantel detayı ya da dantel kıyafetiyle nostalji bir gününüz olmuş olur.

Yeşiltopuklar / 129,99 TL

Yeşiltopuklar / 129,99 TL

Yeşiltopuklar / 129,99 TL

Yeşiltopuklar / 159,99 TL

ABAYA VE FERACE

İngiliz prensesleri ve Hollywood yıldızlarının kırmızı halıda yürürken dantelin ışıltısı ve asilliğinden yararlandığını biliyoruz. Geleneksellikten sıyrılıp modern çağın kıyafetleri ile uyumlu hale getirilen eski ve yeninin harmanlığını yansıtan dantelli dış giyim olarak da tercih edebilirsiniz. Abaya, ferace ya da pardösü tercih ederek tek parçada rahatlığı yakalamış olursunuz. Ayrıca bu dış giyim parçalarındaki dantel detaylarıyla da modanın şıklığını yakaladığınızı gösterebilirsiniz. 

Butikgez / 180,00 TL

Butikgez / 90,00 TL

Butikgez / 279,00 TL

Butikgez / 180,00 TL

SPOR GİYİMDE DANTEL

Spor giyimde de tek parça olarak kullandığınız danteller de klasik dantel şekillerinin yanı sıra daha yumuşak olan desenlerle günlük hayatta tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız kumaş ve aksesuarlarla dantelleri öne çıkarabilirsiniz. Özellikle siyah dantel desenleri ile neon renkleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

 

Tunik - BUTİKGEZ / 63,00 TL

Pantolon - BUTİKGEZ / 90,00 TL

Tunik - BUTİKGEZ / 64,00 TL

Tunik - BUTİKGEZ / 64,00 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar