Sandalet alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 sandalet modelleri!

08 Temmuz 2019, 15:10
Sandalet alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 sandalet modelleri!

Yaz sezonu ayakkabı modellerinden olan sandalet modelleri, hem şık hem de rahat olmaları sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Her renk ve modelde karşımıza çıkan sandaletler için alışveriş yaparken, belirli seçeneklere dikkat etmemiz gerekiyor. Sezonun en şık sandalet modelleri neler? En iyi sandalet modelleri hangileri? 2019 sandalet modelleri ve fiyatları neler? İşte 2019 sandalet modelleri.

Sezonun en trend ayakkabı modeli, sandaletlerdir. Yazın ayaklarınıza ferahlık getiren, hem rahat hem de şık bir görüntü sağlayan sandaletler için birçok model mevcut. Nitekim daha önce de spor sandalet modellerini ve spor sandalet modellerini seçerken dikkat edilmesi gerekenleri sizler için derlemiştik. Bu içeriğimiz içerisinde ise çeşitlere değil direkt sandalet modellerine eğiliyoruz. Bir sandalet satın alırken önem vermeniz gereken en önemli şey, ayakkabının hangi malzemelerden yapıldığıdır. Çünkü her malzeme, yaz için uygun değildir. Bu anlamda polyester ve naylon kumaşları tercih etmemeniz gerekir. Bu kumaşlar, yazın ayaklara rahatlık vermez. Bunun dışında ayak yapınıza da önem vermeniz gerekir. Bazı ayaklar, sandalet modelleri için uygun değildir. Eğer düz tabanlı biriyseniz örneğin, sandalet modelleri sizin için uygun değildir. Bunlar, sandalet alırken ayak yapınız ve sağlığıyla ilgili bilmeniz gerekenler... Peki bir sandalet modelinde en uygun olan tasarımlar hangileridir? Hangi model ayak sağlığı için en ideal olandır ve sezonun sandalet modellerinde neler yer alıyor? Öyleyse şimdi sandalet modasına dair detaylara yakından bakalım:

sandalet alırken nelere dikkat edilmeli

SEZONUN EN ŞIK SANDALET MODELLERİ NELER? EN İYİ SANDALET MODELLERİ

Sandalet modelleri için parmak arası ve lastikli olmak üzere 2 çeşit bulunur. Parmak arası modeller, en çok bilinen ve klasikleşen ayakkabı modelleridir. Bu modeller, ayak sağlığı için pek de uygun değildir. 

flo sandalet modelleri

FLO: 80 TL

FLO: 80 TL

Yürümek konusunda zorluk yaşatan bu modeller, ayak sağlığı konusunda olumsuz etkiler oluşturuyor.

sandalet modelleri kadın

FLO: 125 TL

FLO: 159 TL

Ancak bantlı sandalet modelleri bu anlamda en doğru modeller olacaktır. Çünkü bantlı modeller, yürüme konusunda bir zorluk yaşatmaz ve ayak sağılığına da olumsuz etki etmez.

en ucuz kadın sandalet modelleri

BURQU: 279 TL

BURQU: 279 TL

Belirttiğimiz gibi bunların dışında, düz tabanlı olup olmadığınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Düz tabanlı biriyseniz, bantlı model giyseniz dahi sandalet modelleri sizin için sağlıklı olmayacaktır.

sandalet modelleri 2019

YARGICI: 320 TL

YARGICI: 350 TL

sandalet modelleri ucuz

DERİMOD: 80 TL

DERİMOD: 150 TL

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar