Yazın gerçekleşen bir düğün için gelin ayakkabısı alışverişi yaparken, gelinlik ve düğünün yapılacağı mekan gibi alanlara önem vermeniz gerekir. Bu sizlere, daha doğru bir gelin ayakkabısı alışverişi yapma fırsatını oluşturur. Yazın bir gelin ayakkabısı seçerken hangi detaylara dikkat etmek gerekir? Gelin ayakkabısı seçiminin püf noktası nedir? Gelin ayakkabısı modasına yönelik tüm detaylar sadece yasemin.com'da!

Düğün için ayakkabı seçimi yaparken önemsemeniz gereken belirli noktalar var. Ancak bunlar mevsimsel değil, gelinliğinize ve düğün mekanınıza uygun olarak belirlenen şeylerdir. Özellikle yazın, düğün için birden fazla konsept seçeneği bulunur. Bu sebeple gelin ayakkabısı alırken de bu konsept seçeneklerini alışveriş sırasında değerlendirmeye almak gerekir. Sizler için yazın gelin ayakkabısı alırken dikkat edilmesi gerekenleri derledik. Örneğin; kır düğünü yapıyorsanız ya da kumsal üzerinde bir düğün sahnesi kurdurduysanız, düz gelin ayakkabıları bu anlamda daha doğru bir tercih olacaktır. Bu nedenle; alçak topuklu, sandalet vb. modelleri tercih etmelisiniz. Öyleyse şimdi bu vb. diğer tüm seçeneklere daha yakından bakalım: 

gelin ayakkabısı 2019

YAZIN GELİN AYAKKABISI SEÇERKEN NELERE DİKKAT EDİLİR?

Düğün konseptleri içerisinde en belirgin olanı kapalı alanlarda yapılan düğünlerdir. Bu düğünler için en çok tercih edileni de topuklu ayakkabılardır. Nitekim en doğru tercih de budur. Ama sadece alana göre değil gelinlik boyuna da hareket etmek gerekir. Bu sebeple, ayakkabınızı da gelinlik boyunuza göre ayarlamanız gerekir.

taşlı gelin ayakkabısı

GELİN AYAKKABISI: 219 TL

GELİN AYAKKABISI: 249 TL

Diyelim ki gelinliğiniz fazla hareketli, o halde ayakkabınız düz olmalı. Tam tersi bir durumdaysa ayakkabınız hareketli olmalı.

ucuz gelin ayakkabısı

GELİN AYAKKABISI: 179 TL

GELİN AYAKKABISI: 179 TL

Ayakkabı rengini seçerken gelinliğiniz ile bağlantılı gidin. Kırık beyaz bir gelinlik ise ayakkabınız da eş değer bir tonda olmalı. Zıt renkler, istediğiniz havayı oluşturmak konusunda işinizi zorlaştırabilir.

OLEG CASSİNİ: 375 TL

OLEG CASSİNİ: 375 TL

MARCATELLİ: 219 TL

MARCATELLİ: 319 TL

İLİŞKİLİ HABER

Masrafsız ve kolay zayıflatan sağlıklı diyet listesi

İLİŞKİLİ HABER

2019 yaz gelinlerine özel buket modelleri

İLİŞKİLİ HABER

Sandalet alırken nelere dikkat edilmeli? 2019 sandalet modelleri!

BİR YORUM YAPIN 0