2021 Gümüş takı modelleri neler? En şık Gümüş takı modelleri ve fiyatları

Görünümü anında bambaşka bir havaya büründürebilen gümüş takılar kadınların en sevdiği aksesuarların başında geliyor. Gün içerisinde yaptığımız kombine göre seçtiğimiz takılar bize özel olsa da ara sıra takı trendlerini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. 2021 Gümüş takı modelleri neler? En şık Gümüş takı modelleri ve fiyatlarını sizler için belirledik.

Gümüş doğada yer alan değerli bir metaldir. Geçmişten günümüze kadar çok farklı yerlerde kullanılmış olsa da takı ve aksesuarlar için olmazsa olmazıdır. Gümüş takılar hem çok özel hem de her yönden çok değerlidir. Son dönemde popülerliğini en üst zirveye taşıyan gümüş takı modellerini seçerken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Bu detaylardan ilki günün trendleri, diğeri ise yaş aralığı olabilir. Gümüş takı seçiminde günün trendlerini moda olan form, renk ve tarzları belirlerken, yaş aralığı trend olmayı da etkiliyor. Son dönemde genç kadınların takı tercihleri de genellikle trendleri takip ettiğini gösteriyor. Günümüzün trendleri aksesuarlarda daha maksimalist tarzları öne çıkarıyor. Birbirinden farklı ve şık gümüş kolye tasarımlarımız ile her zevke hitap edebilecek bir koleksiyon hazırladık.

Makrome ipli çeyrek bileklik modelleri! 2021 En güzel çeyrek bileklik fiyat ve modelleriİLİŞKİLİ HABERMakrome ipli çeyrek bileklik modelleri! 2021 En güzel çeyrek bileklik fiyat ve modelleri

2021 EN ŞIK GÜMÜŞ TAKI MODELLERİ 

Herkes hem hediye almayı hem de hediye vermeyi çok sever. Fakat sıra hediye almaya geldiğinde ise çok fazla seçenek ile karar verememe süreci de başlamış olmaktadır. 

2021 en güzel gümüş takı modelleri

2021 en güzel gümüş takı modelleri

Gümüş italy boyun zinciri kolye ERER GÜMÜŞ: 185,00 TL

2021 bu sezon Gümüş kolye seçeneklerinden, birbirinden güzel ve havalı gümüş kolye modelleri yer alıyor.

Altın kolye zincir modelleri ve fiyatları! En güzel zincir kolye modelleri İLİŞKİLİ HABERAltın kolye zincir modelleri ve fiyatları! En güzel zincir kolye modelleri

Gümüş isimli bayan kolye ERER GÜMÜŞ:95,00 TL

Özel günlerde veya bir davete giderken de hayat kurtaran bu kolyelerde şık olmanın da püf noktaları arasında yer almaktadır. 

Gümüş 2 halkalı isimli bayan kolye ERER GÜMÜŞ:190,96 TL

Kar tanesi gümüş takım ERER GÜMÜŞ: 549,51 TL

Mistik taşlı gümüş yonca takım ERER GÜMÜŞ: 256,53 TL

Zarif görünüşü ile de hediye almanın ve paylaşmanın her halini yaşayabilirsiniz.

İsimli Kişiye Özel Papatya Gümüş Kolye İNDİGOTAKI: 89,90 TL

Gümüş camlı Esmaül Hüsna yazılı kolye ERER GÜMÜŞ: 177,41 TL

Ramazan sofraları için çatal, kaşık ve bıçak seti alırken nelere dikkat edilmeli?

İLİŞKİLİ HABER

Ramazan sofraları için çatal, kaşık ve bıçak seti alırken nelere dikkat edilmeli?
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör ünvanını alarak çalışmalarına devam ediyor.

BİR YORUM YAPIN 1

Şirin 2 yıl önce

Kar tensei gunune bayildim