Hiç kuşkusuz yaz aylarında en çok tercih edilen ayakkabı çeşitlerinden biri sandaletlerdir. Modanın yaz aylarında ikonu kabul edilen sandaletler için dolaplarınızda yer ayırın. Renk seçeneklerinin yanı sıra modelleriyle de her anda size eşlik edecek. İşte En rahat sandalet modelleri ve kombin önerileri

Sıcak havaların en vazgeçilmez aksesuarlarından biri sandaletlerdir. Hem rahatlığınıza ve hem de şıklığınıza eşlik edecek sandalet modellerini sahil kasabasında gece yürüyüşünde, bir özel davette ya da hızla gelişen bir buluşma da bile kıyafetlerinizle kolayca kombinleyebilirsiniz. Bu yıl ki sandalet seçeneklerinde yüksek tabanlarda eklendi. Ayrıca örme sandaletler ve parlak taşlı sandaletlerde şık ortamlar için tercih edilebilir. 

İLİŞKİLİ HABEREnerjinizi artıracak bomba gibi yaz kombinleri

zara sandalet

ZARA SANDALET: 599,95 TL

ZARA SANDALET: 499,95 TL

ÖZEL DAVETLERDE TERCİH EDEBİLECEĞİNİZ SANDALETLER

Sıcak havalarda yüksek topuklar daveti çekilmez bir hale getirebilir. Ancak hem şık hem de rahat olmak istiyorsanız. Parlak ya da ince yapılı sandaletleri tercih edebilirsiniz. Boyunuz 1.60'ın altındaysa tercih edeceğiniz kıyafetinizi bilek boyunda seçin. Bu hem boyunuzu kesmez hem de sandaletinizi ortaya çıkartır. Bu yıl ayakkabı üretimi de yapan Manuka, sizler için seçenekleri artırdı. Yazın renklerini de kullanan marka her renk kıyafetin altına uygun sandaletlerle hızlı kombin seçeneği sağlıyor.

manuka sandalet

MANUKA SANDALET:  189,90 TL

OFİS ŞIKLIĞINA EŞLİK EDECEK SANDALETLER

Yaz aylarında çalışmak zorunda olanlar için ise markalar sandalet çeşitlerini unutmamış. Markalar aynı zamanda toplantıların, ofislerin tozunu kaldıran ve kombininizi öne çıkartacak hafif topuklu sandalet çeşitlerine yaz renklerini ekleyip tercihlerinizi kolaylaştırdı. 

İLİŞKİLİ HABER2021 yılının en trend modası: Nap Dress sokaklara döküldü

manuka sandalet

MANUKA SANDALET: 179,90 TL

GİY ŞIK ŞIKLIĞI SUNAN SANDALETLER

Her çeşit ayakkabının olduğu gibi sandaletlerinde rahat olan çeşitleri yüksek tabanlılardır. Gündelik hayatta ve arkadaş buluşmalarında etek, pantolon ve elbise altlarına tercih edebileceğiniz modeller sunuyor.

sandalet çeşitleri

H&M SANDALET : 179,00 TL

BERSHKA SANDALET: 359,95 TL

BERSHKA SANDALET: 299,95 TL

İLİŞKİLİ HABER

Cilt lekesi nasıl gider? Cilt lekelerini gideren en doğal 4 yöntem

İLİŞKİLİ HABER

Manavgat nerede, hangi ilde? Orman yangınlarının çıktığı Antalya Manavgat'a nasıl gidilir?

BİR YORUM YAPIN 2

BLACK 4 ay önce

Çok yii bişey yaparmısın

Hasan 4 ay önce

Anlamadığım şey ,İstanbull gibi yerde hem doktorluk yap hem de artık yemek ye.Ayrıca ilk maaşla ekmek alıp kusuncuya kadar yeme.Arkın abiyi ben mi anlamafım bu röportajda acaba.