Giy çık giyimin en gözde ikilisi olan spor takımlar rahatlığın ve şıklığın adreslerinden biridir. Arkadaş buluşmalarının yanı sıra ofis ortamında da rahatlıkla tercih edeceğiniz spor ikili takımları sizler için kombin ettik. Peki ikili spor takımlar nasıl kombin edilir?

Pandemi sürecinde alışkanlık haline gelen spor kıyafetler artık vazgeçilmez oldu. Yaz kış mevsimsel olarak ayırt edilmeden kullanılan ikili spor takımlarda sadece dikkat etmeniz gereken püf bir nokta var. O da kumaşıdır. En az yüzde 90 pamuk olması gereken kumaşlardaki ikili takımları hemen hemen her alanda özgürce kullanabilirsiniz. Markaların çeşitlendirdiği sadece üst pantolon değil aynı zamanda üst etek olarak da tercih edebilirsiniz. 

MANUKA İKİLİ TAKIM: 249,90 TL

MANUKA İKİLİ TAKIM: 199,90 TL

Bunun içinde markalar birbirleriyle yarışıyor adeta! Manuka ve Vesna gibi tesettür giyimleri de içinde barındıran markalar bu ikili takımlardaki reyonlarda çeşitliliğine yer verdi.

İLİŞKİLİ HABERMevsim geçişlerinde kullanılması gereken parçalar

VESNA İKİLİ TAKIM: 240,00 TL

VESNA İKİLİ TAKIM: 240,00 TL

Yaz renklerini tercih eden markalar salaş tarzıyla da tesettürlülerin de kullanımına uygun hale getirildi. Hafta sonu keyfinin yanı sıra tatil de akşam yürüyüşünde ya da hafta sonu çalışanlarının ofis ortamında tercih edebileceği modeller tasarlandı. 

MANUKA ETEKLİ TAKIM: 249,90 TL

Yoğun geçirilen bir yıl sonrası normalleşmeyle beraber bir mekanda arkadaşlarınızla içeceğiniz kahveye eşlik edebilir.

İLİŞKİLİ HABEREylül ayının en çok tercih edilen renkleri

MANUKA ETEKLİ TAKIM: 249,90 TL

Giy çık giyiminin ilk sırasında yer alan spor takımlar da bu yıl yeni bir yenilikte yapıldı. Salaşlığın yanı sıra tesettürlülerin daha rahat tercih etmesi için ikili takımlarda etek modellerine de yer verildi. 

MANUKA: 289,90 TL

İLİŞKİLİ HABER

Seyahat ederken fazla para harcamanızı önleyecek 5 yöntem!

BİR YORUM YAPIN 0