Herkesin özlediği soğuk havalar iyiden iyiye bastırırken bir de üstüne yağmurlarla beraber artan sonbaharın etkisi denim parçaları çıkartmaya başladı. Özellikle 90'lı yılların en çok tercih edilen moda parçası olan denimlerin çıkışı sokak stillerini yeniden alevlendirdi. İşte sokak stili Denim parçalardan muhteşem geri dönüş!

Aşıyla beraber özlenen sonbahar ve kış akşamları 2 yıl sonra yeniden özgürce yaşanılabilecek. Bu da beraberinde neredeyse unutulan sokak stilini getirdi. 90'lı yılların en çok tercih edilen denim parçaları bu pandemi sürecinde yeniden hortladı. Soğuk havaların en çok tercih edilen denim parçaları; etek, pantolon, gömlek, ceketin yanı sıra ince kumaşla şallarda da kullanıldı. İçindeki özgür ruhu yansıtmak isteyen ve sokak stili hayranlarının çoğunun tercih ettiği kot parçalar beraber de kombin edilir. Bunun yanı sıra petrol mavisi, yeşil, sarı ve kahve gibi renkleriyle de bir araya gelerek, sonbahar kreaksiyonunun en havalı halini oluşturur.

İLİŞKİLİ HABEREylül ayının en çok tercih edilen renkleri

kot ceket

HOOOPSTORE CEKET: 149,90 TL

HOOOPSTORE CEKET: 189,90 TL

denim gömlek

HOOOPSTORE GÖMLEK: 189,90 TL

HOOOPSTORE GÖMLEK: 199,90 TL

Denim bakımından bütün markalar sıraya girerken ilk koleksiyon çıkışını Hooopstore yakaladı. Denimleri de renklendirerek vitrine koyan Hooopstore moda tutkunlarının önünü açtı. 

camel renkli denim

HOOOPSTORE CEKET: 149,90 TL

HOOOPSTORE PANTOLON: 139,90 TL

kot pantolon

HOOOPSTORE PANTOLON: 64,90 TL

HOOOPSTORE PANTOLON: 139,90 TL

kot pantolon

HOOOPSTORE PANTOLON: 139,90 TL

HOOOPSTORE PANTOLON: 139,90 TL

BİR YORUM YAPIN 0