Şık bir daveti kurtaran ikili takımlardan olan ceket pantolon ya da ceket etek kombinlerini sizler için daha şık hale getirdik. Kolay kombin önerilerinde ilk sırada gelen takım elbise modelleri sonbaharın en çok tercih edilenleri listesinde yer aldı. İşte şıklığı artıracak takım elbise önerileri

Ortamın havasını değiştiren ve dikkatleri üzerinizde toplayan takım elbise modellerinde son bir kaç sezondur ceket etekte eklendi. Kumaş yapıları şekilleri ve renkleriyle şık günlerin giy çık rahatlığını sunan takım elbise modellerine sonbahar havası da eklendi. Topuklu ayakkabı ve şık takılarda nişan, düğün davetlerini tamamlayan takım elbiselere spor ayakkabı eklenince ofis şıklığını yansıtır.

sonbahar renkleriyle takım

Ya da arkadaşlarınızla sevdiklerinizle gideceğiniz şık bir yemek için kurtarıcı kombin olabilir. Takım elbiseler son bir kaç yıldır fenomenler sayesinde trendler arasına girmeyi başardı.

daha açık tonlarda takım elbiseler

Daha açık tonlarla davetin en dikkat çeken tarzını oluşturabilirsiniz. Sonbaharda sadece kahve rengi değil tonları da oldukça tercih ediliyor.

takım elbise kombinleri

İLİŞKİLİ HABER

Uzak Şehrin Masalı dizisi nerede çekiliyor? Uzak Şehrin Masalı dizisi hangi şehirde çekiliyor?

İLİŞKİLİ HABER

Ev dekorasyonunda puantiye desen nasıl kullanılır?

BİR YORUM YAPIN 0