Mevsimin soğuk günlerinde ısı desteğini artırırken stilinizi es geçmeyin. Haftanın stil ilhamı için rotamızı örgü şapkalara çeviriyoruz. Şapka meraklıları için, işe yarayan birçok seçenek bulacakları bir sezon diyebiliriz. Peki 2022 en tarz şapka modelleri hangisi?

Şapka, başa giyilen veya takılan, pek çok farklı türü olan aksesuar. Başı sıcaktan, soğuktan veya yağıştan korumak amacıyla, dinî bir gereklilik olarak ya da sadece süs eşyası olarak giyilir. Şapka modelleri, birçok kadının kullandığı bir aksesuardır. Şapkanın uzun bir tarihi geçmişi vardır. Son yıllarda moda sektörüne bakıldığında şapkasız çıkmam abi sloganının yaygınlaştığını görüyoruz. Şık görünümünüzü tamamlamak için 2022 şapka modellerini bilerek ona göre kullanmalısınız. Bu dönemde çok yeni konseptlerinde ortaya çıktığını görüyoruz. 

İLİŞKİLİ HABERKışın etek nasıl giyilir? Kışın etek seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Şapka gibi önemli bir aksesuarı doğru bir biçimde kombin yapabilmek için farklı formlara sahip kolay şapka modellerini iyi bilmek gerekir. Ayrıca şapka seçimi yaparken yüz tipiniz, yüz biçiminiz, saç rengi ve şekliniz gibi detayları göz önünde bulundurmanız gerekir.

İŞTE 2022 YILININ EN TREND ŞAPKA MODELLERİ;

  • Stradivarius REF. 3860/103-I2021 -  Basic bere : 89,95 TL
  • Stradivarius  REF. 3860/103-I2021 -  Basic bere : 89,95 TL

İLİŞKİLİ HABERKışlık en kullanışlı ve şık bot modelleri hangisi 2021? En trend kışlık bot modelleri

  • Zara KIVRIK KENARLI ÖRGÜ BERE : 119,00 TL

ÖRGÜ ŞAPKA KOMBİNLERİ

İLİŞKİLİ HABER

Soğuk havalardan cilt nasıl korunur? Kışın cildi korumanın en pratik yöntemleri

BİR YORUM YAPIN 0