Kim Kardashian'ın ikonik elbisesinde şoke eden detay!

Marilyn Monroe'nun ikonik elbisesiyle dünyanın en prestijli moda etkinliğine katılan Kim Kardashian, geceye damga vurdu. 3 hafta diyet yapan ve 7 kilo verdiği söylenen Kardashian'ın elbisesinin fermuarını aslında kapatamadığı ve elbiseyi o şekilde giydiği ortaya çıktı.

Modanın en büyük gecelerinden biri olarak görülen, New York'taki Metropolitan Sanat Müzesi'nin her yıl düzenlediği Met Gala, yıldızların elbiseleriyle görsel bir şölene dönüştü. Dünyaca ünlü isimlerin bulunduğu etkinlikte birçok isim dikkat çekerken, Kim Kardashian gecenin en çok konuşulan yıldızı oldu. Marilyn Monroe'nun ikonik elbisesiyle gecenin en pahalı kıyafetini giyen ünlü isim hem eleştirmenlerden hem de hayranlarından tam not aldı.

kim kardashian

kim kardashian

Kim Kardashian ve Blave Lively dünyanın en pahalı moda galasında şaşırttı!İLİŞKİLİ HABERKim Kardashian ve Blave Lively dünyanın en pahalı moda galasında şaşırttı!

ELBİSENİN FERMUARINI KAPATAMADI

Elbisesini özgün dokunuşlarıyla tamamlayan Kardashian, Met Gala'da kusursuz görünmek ve kıyafetini rahatça giyebilmek için 3 hafta önce sıkı bir diyete girdi. Şeker ve gluten tüketmeyen ünlü yıldız, elbisesinin içinde kusursuz görünmeyi başardı. Ancak ünlü ismin, 5 milyon dolarlık elbisenin fermuarını tam kapatamadığı ortaya çıktı.

Şarkıcı Linet vasiyetini açıkladı: Annemin üstüne gömülmek istiyorum!

İLİŞKİLİ HABER

Şarkıcı Linet vasiyetini açıkladı: Annemin üstüne gömülmek istiyorum!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0