Yaptığı her hareketle gündemde kalmayı başaran Bülent Ersoy, önceki gün bir güzellik merkezinin açılışına katıldı. Açılışta ünlü ismin kıyafeti ve takıları dikkat çekerken özel tasarım çantası fiyatıyla şoke etti.

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, daha önce yaptığı Anıtkabir ziyaretinde bir subaya şemsiyesini tutturmasıyla gündemde büyük yankı uyandırmıştı. Lüks yaşamıyla tanınan Ersoy, kıyafet ve makyaj tercihleriyle çok konuşuluyor. Ünlü isim önceki gün açılışına gittiği bir güzellik merkezinde pırlantaları ve Katar'dan gelen sınırlı sayıdaki büyük çantasıyla göz aldı.

Bülent Ersoy

İLİŞKİLİ HABERBülent Ersoy'un şemsiye sevdası bitmiyor! Yağmurda sıcakta...

TAM 1 MİLYON LİRA

Ersoy, bileklerindeki ve parmaklarındaki dev taşlı takılarla dikkat çekerken ayrıca kıyafet ve aksesuar tercihiyle de moda dünyasında çok konuşuldu. Ünlü isim kombinini oluşturmak için yine servet harcadı. Ersoy'un, Katar'dan özel olarak getirttiği, sınırlı sayıda üretilen Fendi marka 'Peekaboo Iconic Satchel' koleksiyonundan olan çantasının 1 milyon lira olduğu öğrenildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Gelinim Mutfakta yarışmasında gelin baygınlık geçirdi!

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 5

Adnan 1 hafta önce

Şu surata bakın insana benzer yanı var mı? 1 milyon değil isterse i milyarlık çanta taşısın. Şizofrenin teki.

Mustafa 1 hafta önce

Buda kendini böyle tatmin ediyor işte.

Ademoğlu 1 hafta önce

Bir milyon TL çanta boş, ama bizim gibi garibanlara verilseydi, çok dua alırdı ahirette çanta, moda elbise takı sorulmuyor, hangi amel iyilik hayır yaptın o sorulur

VatandaŞ 1 hafta önce

Kimine eşyalar değer katar, Kimi eşyalara değer katar.

Diyarbakırlı 1 hafta önce

İki metre mezar için miliyonluk hayat yaşamayın