En güzel çocuk kombinleri nasıl yapılır? Kurban Bayramı'na özel çocuk kombin önerileri

Kurban Bayramı'nda çocuklarınızı özenli bir şekilde hazırlamak ve onların heyecanını en güzel şekilde paylaşmak isterseniz hem kız çocukları hem de erkek çocukları için hazırladığımız 3 farklı kombin önerisine göz atabilirsiniz. Peki, Kurban Bayramı'nda çocuklar nasıl giydirilir? Çocuk kombinleri nasıl yapılır? İşte tüm detaylar haberin devamında...

Hayatımızın en heyecanlı, en mutlu ve en saf duygularını yaşadığımız çocukluk dönemimiz belki de en unutulmaz anılarımıza da kucak açan bir zaman dilimini kapsıyor. Ailemizle ve arkadaşlarımızla geçirdiğimiz her an öylesine değerli bir hale bürünürdü ki bayram günleri de bu güzel günlerin başında gelirdi. Bir çocuk için bayram demek leziz sofraların ve sohbetlerin eşlik ettiği ziyaretler ve eğlence anlamına geliyor. Siz de bayram heyecanını yaşayacak çocuğunuzu en özenli şekilde hazırlamak ve en güzel anılarına ortak olmak isterseniz sizler için hazırladığımız 3 farklı kombin önerisine göz atabilirsiniz. İşte, Kurban Bayramı'na özel 3 farklı çocuk kombin önerisi...

Kurban BayramıİLİŞKİLİ HABERKurban Bayramı'nda nasıl giyinilir? Kurban Bayramı kombinleri

KURBAN BAYRAMI'NA ÖZEL 3 FARKLI ÇOCUK KOMBİN ÖNERİSİ

 • YAZ MEVSİMİNİN ANA TEMASI: PAPATYA

Yaz aylarında açan rengarenk çiçekler, birbirinden leziz meyveler moda dünyasına da ilham kaynağı olmaya devam ediyor. Eğer bir kız çocuğunuz varsa hem kokusu hem de görselliğiyle kalpleri çalan papatyaları onun stiline yansıtabilirsiniz. Bunun için ilk olarak LC Waikiki markasına ait papatya nakışlı, ekru rengindeki elbiseye şans verebilirsiniz. Kır bahçesini sembolize eden bu kombinde hasır ve örgü detaylarına da yer verebilirsiniz. Brooks Brothers markasına ait bilekten bağcıklı espadril ayakkabılar ve Meri Meri markasına ait papatya desenli hasır çanta bu noktada harika bir seçim olabilir. Papatya detayını vurgulamak adına kızınızın bileğine Aykat markasının papatyalı rose gümüş bilekliğini de takabilirsiniz. Son olarak ipek gibi saçlarına çok yakışacak Little Honey Bunnies markasının sarı papatya nakışlı fiyonk tacıyla kombini tamamlayabilirsiniz.

Kurban Bayramına özel çocuk kombinleri

Kurban Bayramına özel çocuk kombinleri

 • LC WAIKIKI KARE YAKA NAKIŞLI KIZ ÇOCUK ELBİSE: 399,99 TL
 • BROOKS BROTHERS BAĞLI ESPADRİL: 2.385,00 TL
 • MERİ MERİ PAPATYA HASIR ÇANTA: 1.290,00 TL
 • LİTTLE HONEY BUNNİES SARI PAPATYA NAKIŞLI FİYONK TAÇ: 129,90 TL
 • AYKAT ROSE GÜMÜŞ PAPATYA BİLEKLİK: 388,77 TL

 

 • TEK RENK: TURUNCU

Yaz aylarının enerjisini yansıtan 'turuncu' erkek çocuklarının enerjik yapısıyla oldukça uyum sağlayacaktır. LC Waikiki markasının turuncu renkli kısa kollu gömleği ve Defacto markasının denim şortuyla oğlunuzu bayram için hazırlayabilirsiniz. Sıra geldi detaylara! Luteshi markasının turuncu renkli spor ayakkabıları ve Lacoste markasının turuncu renkli kol saatiyle dikkat çekici bir görünüm oluşturabilirsiniz. 

Kurban Bayramına özel çocuk kombinleri

Kurban Bayramına özel çocuk kombinleri

 • LC WAIKIKI BASİC KISA KOLLU TURUNCU GÖMLEK: 329,99 TL
 • DEFACTO PAMUKLU DENİM ŞORT: 499,99 TL
 • LUTESHI TURUNCU SPOR AYAKKABI: 1.402,00 TL
 • LACOSTE ÇOCUK KOL SAATİ LAC2030010: 3.340,00 TL,

 

 • KİRAZ DESENLERE KİM HAYIR DİYEBİLİR?

Kız çocuklarının olmazsa olmazsa elbiselere biraz desen katmaya ne dersiniz? Kırmızı ve kiraz desenin uyumunu gözler önüne seren bu kombin için ilk olarak Defacto markasına ait kırmızı renkli poplin elbiseyi satın alarak işe başlayın. Ardından LC Waikiki markasının fiyonk detaylı kırmızı babetleriyle bu sevimli görüntüyü pekiştirebilirsiniz. Kırmızın ön plana çıktığı bu kombinde Lokum Kids markasının kiraz desenli fiyonk tokası ve Mia Mano markasının kiraz işlemeli pembe el çantasını bir araya getirebilirsiniz. Aksesuar olarak ise Esmer Bijuteri markasının altın kaplama kirazlı kolyesini kullanabilirsiniz.

Kurban Bayramına özel çocuk kombinleri

Kurban Bayramına özel çocuk kombinleri

 • DEFACTO KISA KOLLU POPLİN ELBİSE: 499,99 TL
 • LC WAIKIKI FİYONK DETAYLI KIRMIZI BABET S3FY47Z4: 249,99 TL
 • LOKUM KİDS KİRAZLI FİYONK TOKA: 269,90 TL
 • MİAMANO KİRAZLI PEMBE EL ÇANTASI: 315,00 TL
 • ESMER BİJUTERİ ALTIN KAPLAMA KİRAZLI KOLYE 2020015064: 36,48 TL
En pratik bayram makyajı nasıl yapılır? Doğal bayram makyajı yapımı

İLİŞKİLİ HABER

En pratik bayram makyajı nasıl yapılır? Doğal bayram makyajı yapımı
Kurban Bayramı'na özel dekorasyon önerileri

İLİŞKİLİ HABER

Kurban Bayramı'na özel dekorasyon önerileri
Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0