2023 Sonbahar/ kış sezonuna damgasını vuracak kaşmir şal modelleri ve fiyatları!

Geçtiğimiz yılın trendleri arasında yer alan kaşmir şal ve eşarplar, 2023 sonbahar sezonunda yeniden gündeme geldi. Hem kumaş rahatlığı hem de çeşitli renk ve desenleriyle sonbahar/ kış kombinlerinin oldukça şık bir parçası olan kaşmir şal modellerini sizler için bir araya getirdik. İşte, 2023 sonbahar/ kış modasına damga vuracak kaşmir şal modelleri...

Her geçen gün gelişerek büyüyen tesettür modası çizgileri ve renkleriyle ortamların havasını değiştirmeye devam ediyor. Özellikle tesettürün vazgeçilmez bir parçası olan şal modelleri, her sezon tercih edilebilir kumaşlarıyla karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz sıcak günlerden sonra sonbaharın efil efil rüzgarında kumaşıyla bizi güvende tutacak kaşmir şallar ise bu yıla damgasını vuruyor.

Kapsül dolap nasıl oluşturulur? Kapsül gardıropta neler olmalı? Pinterest kapsül dolap listesiİLİŞKİLİ HABERKapsül dolap nasıl oluşturulur? Kapsül gardıropta neler olmalı? Pinterest kapsül dolap listesi

Kalitesiyle piyasada ön sırada olan markaların yeni sezon koleksiyonları tesettür dünyasında dikkatleri üzerine çekti. Tasarımcılar, yoğun çalışmalarının ardından 2023 yılının sonbahar/ kış sezonuna yumuşak doku ve kolay kullanıma sahip olan ayrıca kombinlere rahatlıkla uyum sağlayabilecek modelleri sundu. Bu sonbahar/ kış sezonunda baş tacı yapacağınız; elbise ve eteklerde dahil olmak üzere takım ve trençkotlar gibi çeşitli kombinlerde tercih edebileceğiniz birbirinden farklı eşarp ve şal modelleri için çekmecelerinizde yer ayırın. İşte, bu sonbahar ve kış sezonunda adından sıkça bahsettirecek kaşmir şal modelleri...

2023 SONBAHAR/KIŞ SEZONUNA DAMGASINI VURACAK KAŞMİR ŞAL MODELLERİ!

kadın tesettür kaşmir şal modelleri

kadın tesettür kaşmir şal modelleri

FRESH SCARFS / Kaşmir Şal Lacivert: 150,00 TL

FRESH SCARFS / Kaşmir Şal Gümüş: 150,00 TL

BİRBİRİNDEN FARKLI RENKLERE SAHİP KAŞMİR ŞALLAR!

2023 Sonbahar/ kış kaşmir şal modellerinde klasik ancak şık tasarımlara ek olarak hemen her parçada tercih edebileceğiniz birçok rengin ayrı tonları yer alıyor. Kıyafetlerde tek renk seçimini tercih eden kişilerin kombinlerine muhteşem bir dokunuş katacak olan bu şal modelleri hemen her yaş grubuna hitap edebiliyor. 

2023 kaşmir eşarp modelleri

2023 kaşmir eşarp modelleri

VAKKO / Kahve Şal Desenlı Kaşmır/İpek Eşarp: 4.750,00 TL

Kaşmir yün karışımı şallar

Kaşmir yün karışımı şallar

VAKKO / Geometrik Desenli İpek Kaşmir Şal: 1.799,00 TL

ENERJİNİZİ YÜKSELTECEK!

Şık davetlerin, ofis ortamlarının ve aniden gelişen buluşmaların kurtarıcısı olan bu şal ve eşarp modelleri sayesinde hiç düşünmeden hızla kombin oluşturabilirsiniz. Kaşmir şal modelleri tok duruşu sayesinde hangi yüz şekline sahip olursanız olun kolayca şekil alabiliyor ve kayma yapmıyor.

2023 kaşmir şal modelleri

2023 kaşmir şal modelleri

VALORSCARF / Bademi Kazayağı Desen Şal: 140,00 TL

VALORSCARF / Fil Dişi Kazayağı Desen Şal: 140,00 TL

RAHAT VE ŞIK!

Renk çeşitliliğinin yanı sıra birçok desende seçenek sağlayan kaşmir şallar, ipek veya yün karışımları ile farklı dokularda kullanıcılarına rahatlık sunabiliyor. 

Tek renk kaşmir şal modelleri

Tek renk kaşmir şal modelleri

ORGANİC SCARFS / D'OR Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal – Kahve: 400,00 TL

ORGANİC SCARFS / G Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal – Ekru : 400,00 TL

İKİ TONU TEK BİR ŞALDA BİR ARAYA GETİRİYOR!

Birçok kombinin kurtarıcısı olan kaşmir şallar, çift taraflı seçenekleri ile bir rengin iki farklı tonunu tek bir şalda bir araya getirerek kombinlerde alternatif seçenekler sağlıyor. Birçok desene sahip bu şalları ünlü markaların tasarımlarında da bulabilirsiniz!

Çift taraflı şal modelleri

Çift taraflı şal modelleri

ORGANİC SCARFS / D'OR Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal – Haki : 200,00 TL

ORGANİC SCARFS /  D'OR Desenli İpek Kaşmir Çift Taraflı Şal – Siyah : 200,00 TL

Yorumlarda buluşalım...

Yorumlarda buluşalım...

Makat çatlağı için hangi kremler kullanılmalı? Makat çatlağına iyi gelen kremler

İLİŞKİLİ HABER

Makat çatlağı için hangi kremler kullanılmalı? Makat çatlağına iyi gelen kremler
Zonaya ne iyi gelir? Zona tedavisinde kullanılan şifalı bitkiler neler?

İLİŞKİLİ HABER

Zonaya ne iyi gelir? Zona tedavisinde kullanılan şifalı bitkiler neler?
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0