Gigi Hadid'ten çirkin ayakkabı modası! Dünyaca ünlü model tartışma konusu oldu

İkonik bir Avustralya markası olan UGG, 2016 yılından bu yana 'çirkin ayakkabı' modasıyla gündeme gelmeye devam ediyor. 'Çirkin moda farklı olduğu için dikkat çekiyor' stratejisiyle birçok marka ile iş birliği içerisinde olan UGG markası, geçtiğimiz günlerde yeni ayakkabı modelini piyasaya sürdü.

Lansman, Crocs ve Birkenstocks markalarının yükselişiyle ateşlenen tartışmalı konu 'çirkin ayakkabı' modası, geçtiğimiz günlerde UGG markasının piyasaya sürdüğü yeni ayakkabı modeliyle yeniden gündeme geldi. Markanın tanınan ayakkabı modeli Tasmans'ı koşu ayakkabılarına benzer destekleyici tabanlarla birleştiren UGG markası, uniseks terlik-spor ayakkabı karışımı olan 'Venture Daze' modelini piyasaya sürdü.

Gigi Hadid UGG

Gigi Hadid UGG

SOSYAL MEDYADA BİNLERCE YORUM ALDI!

Kısa süre içerisinde büyük ses getiren ayakkabı modeli, dünyaca ünlü model Gigi Hadid de dahil olmak üzere pek çok ünlü ismin giymesiyle sosyal medyada tartışma konusu oldu.  Fakat 'Venture Daze' terlikleri sosyal medyanın aksine oldukça benimseyerek kullanan insanlarda var. 

İşte, hararetle tartışılan o ayakkabı modeli...

UGG Venture Daze

UGG Venture Daze

Gigi Hadid UGG

Gigi Hadid UGG

UGG Venture Daze

UGG Venture Daze

Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0