Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, kurban bayramı vekaletini Deniz Feneri Derneği'ne verdi. Tilbe'nin kurbanları Afrika'da dağıtılacak.

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, bu sene kurban vekaletini Deniz Feneri Derneği’ne verdi. Tilbe'nin isteği üzerine kesilecek olan kurbanlar, Afrika'ya dağıtılacak. Dernekten yapılan açıklamada, "'Kurbanlarınız Yoksulların Bayramı Olsun' sloganıyla yurt dışında 30 ülke ve yurt içinde kurban kesimleri gerçekleştirilecek." ifadeleri kullanıldı.

Geçtiğimiz aylarda Afrika’da susuz bölgeler için açılan su kuyusu açma çalışmalarına, anne ve babası için katılan Tilbe, 'İnsani yardım faaliyetlerine yaşamım boyunca devam edeceğim.' açıklamasında bulundu.

Yeşilçam'a emek veren ve Deniz Fener Derneği'nin Ramazan Abi’si olarak tanınan İbrahim Uğurlu’ya söz veren ve yardım faaliyetlerine aralıksız devam eden Tilbe, Uğurlu'nun elini öptü.

Uğurlu ise Tilbe hakkında, “Yıldız kızım gönlü zengin, vicdanı merhameti okyanus gibi bir yiğit evladım, kendisine garipler yetimler mazlumlar adına çok teşekkür ediyorum.  Yapmış olduğu bu ulvi davranışın diğer meslektaşlarına da örnek olmasını diliyorum. Var olsun.” açıklamasında bulundu.

İLİŞKİLİ HABER

Cumhurbaşkanlığı 'soğanlı menemen mi soğansız menemen mi' sorusunda tarafını seçti

İLİŞKİLİ HABER

Yusuf Güney'den alkışlanacak açıklama!

İLİŞKİLİ HABER

'Aşk Tesadüfleri Sever' ikinci defa çekiliyor!

İLİŞKİLİ HABER

Mehmet Aslantuğ organik besicilik projesi 'Tütsü By Düvee'yi anlattı

İLİŞKİLİ HABER

Sylvester Stallane'den yıllar sonra gelen 'Rocky' itirafı

BİR YORUM YAPIN 5

WİRUSMAN 2 yıl önce

Bayılıyorum bu kadına , valla helal olsun Mevlam kabul eylesin inşallah.

Toplam 2 beğeni

zafergülten 2 yıl önce

valla helal olsun,YıldızTilbe den çok kazanan sanatçılar var,ama kazandıklarını estetiğe,güzellik malzemesi vede kumara veriyorlar,uyuşturucuya,pahalı olan kokaine verende var.onlara örnek olur inşallah.

Toplam 6 beğeni

TR - SAKARYA 2 yıl önce

seni çoook seviyorum .. Ramazan abi ❤

Toplam 2 beğeni

Gaziantep27 2 yıl önce

Helal olsun sana.

Toplam 3 beğeni

ender 2 yıl önce

çok duygulandım. işte böyle temiz bir kalbi var bazılarının.

Toplam 8 beğeni