Yıldız Tilbe kurban bağışını Deniz Feneri Derneği'ne yaptı

24 Temmuz 2019, 10:41
Yıldız Tilbe kurban bağışını Deniz Feneri Derneği'ne yaptı

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, kurban bayramı vekaletini Deniz Feneri Derneği'ne verdi. Tilbe'nin kurbanları Afrika'da dağıtılacak.

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, bu sene kurban vekaletini Deniz Feneri Derneği’ne verdi. Tilbe'nin isteği üzerine kesilecek olan kurbanlar, Afrika'ya dağıtılacak. Dernekten yapılan açıklamada, "'Kurbanlarınız Yoksulların Bayramı Olsun' sloganıyla yurt dışında 30 ülke ve yurt içinde kurban kesimleri gerçekleştirilecek." ifadeleri kullanıldı.

Geçtiğimiz aylarda Afrika’da susuz bölgeler için açılan su kuyusu açma çalışmalarına, anne ve babası için katılan Tilbe, 'İnsani yardım faaliyetlerine yaşamım boyunca devam edeceğim.' açıklamasında bulundu.

yıldız tilbe

Yeşilçam'a emek veren ve Deniz Fener Derneği'nin Ramazan Abi’si olarak tanınan İbrahim Uğurlu’ya söz veren ve yardım faaliyetlerine aralıksız devam eden Tilbe, Uğurlu'nun elini öptü.

yıldız tilbe deniz feneri

Uğurlu ise Tilbe hakkında, “Yıldız kızım gönlü zengin, vicdanı merhameti okyanus gibi bir yiğit evladım, kendisine garipler yetimler mazlumlar adına çok teşekkür ediyorum.  Yapmış olduğu bu ulvi davranışın diğer meslektaşlarına da örnek olmasını diliyorum. Var olsun.” açıklamasında bulundu.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
5 Yorum Var
 • WİRUSMAN 1 yıl önce Şikayet Et
  Bayılıyorum bu kadına , valla helal olsun Mevlam kabul eylesin inşallah.
  Cevapla
 • zafergülten 1 yıl önce Şikayet Et
  valla helal olsun,YıldızTilbe den çok kazanan sanatçılar var,ama kazandıklarını estetiğe,güzellik malzemesi vede kumara veriyorlar,uyuşturucuya,pahalı olan kokaine verende var.onlara örnek olur inşallah.
  Cevapla
 • TR - SAKARYA 1 yıl önce Şikayet Et
  seni çoook seviyorum .. Ramazan abi ❤
  Cevapla
 • Gaziantep27 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun sana.
  Cevapla
 • ender 1 yıl önce Şikayet Et
  çok duygulandım. işte böyle temiz bir kalbi var bazılarının.
  Cevapla