Kuzey Yıldızı İlk Aşk zirvedeki yerini bozmadı! Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41. bölüm 1. fragmanı

22 Kasım 2020, 11:23
Kuzey Yıldızı İlk Aşk zirvedeki yerini bozmadı! Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41. bölüm 1. fragmanı

Yıldız ve Kuzey muratlarına ermek için evlilik yolunda adım adım ilerlerken karşılarına çıkmayan engel kalmadı. Cevher'in hatası yüzünden polislerden kaçan Kuzey ve Sefer, kına gecesini katıldı. Ancak sonrası onlar için hiç iyi olmadı. Polislerden kaçarken soğuk hava deposu olan bir tırın arkasına bindiler. Komedi kaldığı yerden devam ederken dizi reyting rekoru kırdı. Peki Kuzey Yıldızı İlk Aşk 41. bölüm

Yıldız ve Kuzey'in kınası yapılırken bir yandan da Cevher'in oyunu ortalığı karıştırır. Öte yandan Yaşar'ın hafızasının gelmesi ise Nahide'yi hareketlendirir. Nahide, Yaşar'ı oyalarken kına hazırlıkları tamamlanır. Ancak cevher, Rus aşkına kavuşmak için yaptığı oyunlara Sefer ve Kuzey'i karıştırır. Başları derde giren ikili Yıldız'ın korkusundan kaçacak olan kınayı düşünür. Ve polisten kaçarlar. Geceye ise kına damga vurdu. Geçtiğimiz haftalarda reytingi düşen dizi ise yaklaşık 3 haftadır birinci geliyor. 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 41.BÖLÜM 1.FRAGMANI:

KUZEY YILDIZI İLK AŞK'IN KONUSU NEDİR?

Başrollerinde İsmail Demirci ve Aslıha Güner Kılıç'ın olduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın devam edip etmeyeceği seyirci tarafından en çok merak edilen dizi oldu. Romantik komedi dizisi olan Kuzey Yıldızı İlk Aşk Karadeniz'de iki eski aşık arasında geçer. Yıldız çocukluktan beri Kuzey'i sevmektedir. Ancak Kuzey gençlik yıllarında kendi hayalleri peşinden İstanbul'a gider. Yıldız, üzerinden 20 sene geçmesine rağmen ne kimseyi sever ne de evlenir. Ailesinden kalma yaylada yaşar. Ancak işler Kuzey için hiç öyle gelişmez. Kuzey'in eşi Şule, sevgilisiyle beraber şirketteki tüm paraları alıp kaçar. Kuzey ve 3 kızı ortada kalır. Kuzey, bu yüzden baba ocağına yani Ordu'ya geri döner. 3 kızıyla beraber yeni bir hayat kurmaya çalışan Kuzey, babadan kalam yaylaya çıkınca Yıldız'la karşılaşır. Tüm hayatları değişir. Kuzey nişan gününde bırakıp gittiği Yıldız'a aşık olmaya başlar. Ancak Yıldız ise içindeki öfkesi ve siniri halen geçmemiş olduğundan Kuzey'e hırçın davranır. İkili ve çevresi arasında geçen diyaloglar seyirciden tam not aldı. Cumartesi akşamları yayınlanan dizi reyting sıralamasında birinci oldu.

kuzey yıldızı ilk aşk oyuncuları

KUZEY YILDIZI İLK AŞK OYUNCULARININ SOSYAL MEDYA ATIŞMALARI

Koronavirüs nedeniyle çekimleri durdurulan Kuzey Yıldızı İlk Aşk oyuncuları sosyal medyada hayranlarını güldürmeye devam ediyor. Başrol oyuncuları Aslıhan Güner ve İsmail Demirci arasındaki kahve muhabbeti karşılıklı paylaşıma döndü. Güner'in Demirci'den ricası ise hayranlarını şaşırttı. Güzel oyuncu partneri Demirci'den neden paylaşım yapmadığına dair sitem de bulunduğu ortaya çıktı. Demirci'nin buna karşılığı ise hayranlarını güldürdü.

aslıhan günerin ismail demirci paylaşımı

Eylül ayında yayın hayatına başlayan ve Ordu'de çekilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi Cumartesi günleri zirvesini koruyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Survivor yarışması ve Afili Aşk dizisine rağmen reytinglerdeki sırasını kaybetmedi. Dizinin başrol oyuncusu İsmail Demirci partneri Aslıhan Güner ile bir fotoğrafını paylaşarak hayranlarına teşekkür etti. Demirci, "Biz ilk günkü hevesimizle çalışıyoruz. İzleyenlerimize çok teşekkür ederiz" notunu düştü. 

ismail demirci ve aslıhan doğandan başarı

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
14 Yorum Var
 • fizuli 2 ay önce Şikayet Et
  harika
  Cevapla
 • orhan 2 ay önce Şikayet Et
  çok fazla hint dizilerine benzemeye başladı... başlardaki o sıcacık öykü yerine kabalık ve gürültü geldi. kendi kendilerinin altını oyuyorlar. saat sekizde başlayan dizi saat on buçuk gibi yeni bölüme geçebiliyor... hiç mübalağa etmiyorum tam yarım saat reklam girdi ilk başladığında... arkadaş dünya sanat ve sinema tarihine geçmiş bir fil sunmuyorsunuz sonuçta... alt tarafı bir dizi kardeşim... tam dört buçuk saat sürdü bölümün yayınlanması... herhalde dünyada eşi benzeri yoktur... kardeş belgesellerin bölümler toplamı bile o kadar saat sürmüyor.
  Cevapla
 • Birol 3 ay önce Şikayet Et
  Başlasın artık çok uzun süre oldu
  Cevapla
 • Leyla 3 ay önce Şikayet Et
  Bencede
 • Semanurxd 3 ay önce Şikayet Et
  Oleyy bee!
  Cevapla
 • Ayla 4 ay önce Şikayet Et
  Tamamen ümidimi kesmiştim. Yeniden başlamasına çok sevindim
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun