Acun'un yeni projesi Exatlon Türkiye fragmanı yayında! Exatlon Challenge yarışmacıları kimler?

08 Temmuz 2020, 15:32
Acun'un yeni projesi Exatlon Türkiye fragmanı yayında! Exatlon Challenge yarışmacıları kimler?

Acun Ilıcalı'nın YouTuber'larla çektiği Exatlon Challenge yarışması Netflix Türkiye'de yayınlanmaya başlayacağı duyurudu. Türkiye’nin sosyal medya fenomenlerini karşı karşıya getiren yarışmayı Orkun Işıtmak sunuyor. Kimler parti yapacak, kimler kazanacak?

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Yapımcılığını Acun Medya'nın üstlendiği ve günümüze kadar dünya genelinde 58 milyon izleyiciye ulaşarak spor ve realityi bir arada sunan  Exatlon Türkiye, 18 YouTuber yarışıyor.Yarışmanın hangi platformda yayınlanacağı ise belli oldu. Türkiye'nin en popüler YouTuber'larının yarışacağı programda Orkun Işıtmak sunucu olacak. 

Acun Ilıcalı'nın merakla beklenen yeni projesi Exatlon Challenge herkes tarafından tanınan ve sevilen birçok fenomen ismin yer aldığı bir format. Yarışmada oldukça zorlu oyunlar ve izlerken içinizi ürpertecek cezalar yer alıyor.

Oğuzhan Uğur'un Exatlon Face-Off bölümleriyle yer aldığı yarışma online dizi - film platformu Netflix'te ekrana geliyor.

EXATLON'DA KİMLER YARIŞACAK?

Yüksek fizik performans ve konsantrasyon gerektiren Exatlon yarışmasında yarışmacılar iki takıma ayrılacak. Takımlar haftalarca özel kamplarda yaşayarak hem gruplarının galibiyeti hem de bireysel şampiyonluk için parkurlarda yarışacaklar.

Exatlon Türkiye'nin kadrosunda yer alan isimler ise şöyle:

Doğan Kabak

Buse Plan

Barış Erdoğan

Burce Yağmur Karabal

Uras Benlioğlu

Aleyna Şen

Dilan Ay

Buğra Kazancı

Gözde Demiral

Hayrettin

Mendebur Lemur

Öykü Berkan

Furkan Kaya

Elanur Pat

Furkan Yaman

Dilara Aydın

Oğuzhan Uğur


Pinterest'te Paylaş
Yorumlar