Antuan tarafından saldırıya uğrayan Baba Oruç bu durumundan kurtulma planları yapıyor. Isabel ise diğer büyük planı ifşa ettiğinden hain olarak aranmakta. Sonunda büyük karar veriliyor. Kılıçlar çekilip denizlerdeki en büyük savaş başlayacaktır. Barbaroslar: Akdeniz'in kılıcı fragman yayınlandı mı?

Baba Oruç'un evine yapılacak olan saldırıların planını duyuran Isabel hedef haline geldi. Gece vakti yetimhaneden kız kaçıran Sylvio'nun peşine düşmek için atılan Hızır Reisi derviş durdurur. Bu süreçte sakinliği öğütledikçe Hızır Reis daha çok öfkelenir. Öte yandan Baba Oruç ve leventleri büyük saldırı altındadır. Bundan nasıl kurtulacakları ise merak edilir. 

HIZIR REİS VE DERVİŞ ARASINDA GEÇEN OLAY!

BARBAROSLAR: AKDENİZ'İN KILICI OYUNCULARI KİMLERDİR?

Reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul karakterini onayan Engin Altan Düzyatan ve Sen Anlat Karadeniz dizisinde üstün başarı sergileyen Ulaş Tuna Astepe dizisin başrol oyuncularını oynayacak. Dizide ayrıca ünlü sanatçı Yetkin Dikinciler ve Payitaht Abdülhamid dizisinin Tahsin Paşa'sı Bahadır Yenişehirlioğlu da yer alacak. Bunun yanı sıra diziye Pelin Akil ve Yiğit Özşener dahil oldu.  Yapımcılığını Yusuf Esenkal'ın üstlendiği dizinin diğer oyuncuları genellikle sosyal medya hesabında duyuruyor. 

BARBAROSLAR: AKDENİZ'İN KILICI KONUSU NEDİR?

Osmanlı Devleti'nin unutulmaz imparatorluğuna imza atmayı sağlayan Barbaros Hayrettin Paşa'nın hayatını anlatacak. Kaptan-ı Derya lakabıyla bilinen Hayrettin Paşa, Akdeniz'de Osmanlı üstünlüğünü sağladı. Tüm kıyıları egemenlik altına almayı başaran Barbaros Hayretin Paşa'nın en büyük destekçisi kardeşi Oruç Reis oldu. Barbaros Hayrettin Paşa'nın asıl adı ise Hızır Reis'tir. Dizinin çekimleri için "Hysteria" projesinin  Mısırlı ödüllü yönetmeni Adel Adeeb, "Black Sails", "Vikingler" ve "Homeland" projelerinin görüntü yönetmeni Maher Maleh, Traian Aleksandrov ise Milenov ise dövüş koreografı olarak geldi.

İLİŞKİLİ HABER

Destan ilk tanıtımı! Destan dizisinin konusu nedir? Destan dizisinin oyuncuları kimlerdir?

İLİŞKİLİ HABER

Barbaroslar'ın hakimiyeti televizyonu salladı! O diziden final kararı...

BİR YORUM YAPIN 6

Serdar turkmenista 5 ay önce

bu dizide engin abiyi cok cok bekleyors butin kardesler olup.sen warsin tarih canlaniyor..engin abi.

Toplam 3 beğeni

Mehmet 6 ay önce

TRT Çocuk'ta yayınlanan çizgi film Barbaros'un usta isimler barındıran senaryosu harikaydı. Yalnız barboras hayrettin paşanın sakalları kızıldı. Bu yüzden ona Rum'lar barbaros ismini takmıştı. Aktörün sakalına bi kırmızı kına yakaydınız bari.

Toplam 3 beğeni

Serkan Ozkan 6 ay önce

Film den soğutan 2 şey! 1. Setin görüntüleri. 2. Ne olacağının önceden söylenmesi..

Toplam 2 beğeni

Deli tahir 7 ay önce

Tahir abi yeni dizin çıktığını duyunca çok mutlu oldum deli tahir abim benim seni çok seviyorum

Toplam 3 beğeni

Gel artık idol 1 yıl önce

Büyük bir merakla bekliyoruz. Engin beyi

Toplam 8 beğeni

Gülsenem 7 ay önce

Ulaş abi seni büyük bi heyecan'la bekliyorum iyki varsın deli tahir

Toplam 4 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun