Ülke TV ekranlarında yayınlanan Önce Sağlık programına evinden bağlanan sanatçı Yavuz Bingöl, pandemi süreci geçtikten sonra sağlık çalışanları için bir konser vereceğini açıkladı.

Ülke TV'de Emel Aktan'ın sunumuyla ekrana gelen Önce Sağlık programına bağlanan sanatçı Yavuz Bingöl, yayın sırasında en sevilen türkülerini Ülke TV seyircisiyle paylaştı. Bingöl, kedilerini izleyiciyle paylaşarak hayvan sevgisine çocuk yaştan bu yana sahip olduğunu belirtti.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KONSER VERECEĞİM

Ünlü sanatçı Yavuz Bingöl, pandemi süreci geçtikten sonra sağlık çalışanları için konser verme projesi olduğunu söyledi. Teklifi getiren ilk ismin ünlü şarkıcı Serdar Ortaç olduğunu söyleyen Bingöl, sağlık çalışanlarına ne yapılsa az kalacağının da altını çizdi.

'19 MAYIS AKŞAMI INSTAGRAM'DA KONSER VERECEĞİM'

Bingöl, 'Dün bir şehidimiz vardı. O'na Allah'tan rahmet, ailesine baş sağlığı ve sabır diliyorum. Virüsten ölen vatandaşlarımız vardı. O'nların ailelerine de sabır ve baş sağlığı diliyorum.' ifadelerini kullandı.

Yayın sırasında mübarek Kadir Gecesi'nin mübarek olmasını dileyen ve 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı da tebrik eden Bingöl, 'Hayırlı Ramazanlar diliyorum. Kadir Gecemiz mübarek olsun. Aynı zamanda 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı da canı yürekten kutluyorum. İkisinin de aynı güne denk gelmesi, Allah'ın bir lütfu.' açıklamasında bulundu. 
 

Ünlü sanatçı, bu akşam ve yarın akşam için Instagram hesabından bir canlı yayın açıp konser vereceğini belirtti. Bingöl, sosyal medya hesabı üzerinden ve katıldığı yayınlarla, insanlara moral vermeye çalıştığını ve kurallara uymaları yönünde uyardığını belirtti. Sanatçı, 'Üstümüze düşen görevi yapmaya çalışıyoruz.' dedi.

İLİŞKİLİ HABER

Yudum'dan 19 Mayıs'ta gençlere öğüt veren klip: 'Gör Evlat'

İLİŞKİLİ HABER

Melih Gökçek'ten Gökhan Özoğuz'a tokat gibi yanıt!

BİR YORUM YAPIN 0