Menajerimi Ara dizisi konuk oyuncuları belli oldu! Menajerimi Ara 6.bölüm 2.fragmanı yayınlandı

27 Eylül 2020, 10:32
Menajerimi Ara dizisi konuk oyuncuları belli oldu! Menajerimi Ara 6.bölüm 2.fragmanı yayınlandı

Yayınlandığı ülkelerde izlenme rekorları kıran Call My Agent dizisinin Türkiye uyarlaması "Menajerimi arayın" ismiyle çekimlerine başladı. Star Tv de yayınlanan Ay yapım imzalı olan dizinin 6. bölümünde konuk olacak oyuncular belli oldu. Menajerimi Ara'nın 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmana Boran Kuzum damga vurdu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Star TV'de 5. bölümü yayınlanan  'Ay Yapım' imzalı olan 'Menajerimi arayın' dizisinde, bir menajerlik şirketini merkeze alıp, eğlence dünyasının perde arkasını anlatılıyor. Yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği Yelda Eroğlu, Yeşim Çıtak'ın senaryosunu kaleme aldığı Menajerimi Ara oyuncu kadrosu oldukça dikkat çekiyor. 

Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Ayşe Nil Şamlıoğlu, Yaprak Medine, Gamze Karaduman, Nazlı Senem Ünal, Semi Sırtıkkızıl, Bedir Bedir, Aslı Mavitan, Pınar Ünsal,Buse Sinem İren, Duygu Şen, Melisa Seda, ve Ayşenil Şamlıoğlu gibi isimler yer alıyor. Menajerimi Ara'nın 6. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmana Boran Kuzum damga vurdu.

Yeni sezon için hazırlıklarına devam eden oyuncu, ilk bölümünde Tuba Büyüküstün’ün yer alacağı "Menajerimi Arayın" adlı dizinin birinci bölümünde konuk oyuncu olarak yer alıyor. Yeni sezon için hazırlıklarına devam eden oyuncu, ikinci. bölümünde Nebahat Çehre'nin yer alacağı "Menajerimi Arayın" adlı dizinin ikinci bölümünde konuk oyuncu olarak yer alıyor. Dizide Aleyna Tilki'nin 'Bu Benim Masalım' şarkısı da yer alıyor. Star TV'de yer alacak dizinin üçüncü bölümün fragmanı yayınlandı. Fragmanda sürpriz isimler yer alıyor.

Menajerimi Ara'nın 29 Eylül Salı akşamı ekrana gelecek olan 6. bölümümden ilk fragmandan yayınlandı. Yeni film projesiyle hayranlarıyla buluşmaya hazırlanan ünlü oyuncular  Menajerimi Ara'nın 6. bölümünde konuk oyuncu olarak rol alacak.

Dizinin diğer bölümlerinde de Çağatay Ulusoy, kendisini oynayacak. 

Yayınlandığı bütün ülkelerde izlenme rekorları kıran Call My Agent dizisi Türkiye'ye uyarlaması Menejerimi arayın dizisinin çekimleri başladı. Menajerlerin ve ünlü oyuncuların hayatlarını tüm ayrıntılarıyla ele alan dizi Star Tv'de  yayınlanacak. Bir netflix dizisi olan "Menajerimi arayın" dizisi Paris'teki bir ajansta çalışan menajerlerin, beklenmedik bir kriz sonrasında yıldız müşterilerini memnun etmek ve şirketlerini ayakta tutmak için gösterdikleri çabayı anlatıyor. 

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği dizi de rol alacak oyuncular belirlendi. Kadroda Deniz Can Aktaş, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Barış Falay, Canan Güder ve Fatih Artman gibi oyuncular yer almakta. Ayrıca dizi her bölüm ünlü oyuncuları konuk almaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Ali Bilgin'in yaptığı Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun kaleme aldığı dizinin merakla beklenen çekimleri ne başladığı dört menajere hayat veren oyuncuların bir araya geldiği bir fotoğrafla duyurdu.

Tuba Büyüküstün kendi kimliğiyle konuk olacak

Menajerimi arayın dizisinin yer alacak ilk ünlü oyunculardan Tuba Büyüküstün ilk defa kendini oynayacak. 

MENAJERİMİ ARA DİZİSİNDE KİM KİMDİR?

► Kıraç Karaman/ Barış Falay: Ego ajansın 4 menajerinden biri olan Kıraç, hırsı ve inatçılığıyla oldukça fazla ön plana çıkıyor.

► Feris Aydan / Canan Ergüder: Feris uluslararası ilişkiler mezunu olmasına rağmen sinemaya olan tutkusundan dolayı menajerlik dünyasına girmiş. Özgüveni yüksek olan ve kariyerinde her ne kadar iyi olsa da arada aile kurmak gibi hayalleri olduğu için biraz kafası karışacak. 

► Peride Şener / Ayşenil Şamlıoğlu: Ego Ajans’ın en deneyimli ve en eski menajeri olan Peride, yıllar boyunca yaşadığı deneyimlerle olaylara sakin ve sabırlı bir şekilde kolayca çözen biri. Peride’nin müşterileri daha çok Yeşilçam oyuncularından oluşuyor. 

► Çınar Bilgin / Fatih Artman: Ajansın en entellektüeli ve aynı zamanda sinemaya aşkla bağlı olan menajeri Çınar. Bir halk insanı ve duygusal bir karakter olan Çınar’ın, duygusallıkların doğurduğu arkadaşlıklar bazı zorlu yollara sokacak.

► Dicle Erte/ Ahsen Eroğlu: Dicle, çocukluğundan beri senede sadece 1 hafta görebildiği ve kimsenin bilmediği babasıyla konuşabilmek için babasının çalıştığı Ego Ajans’a geldiğinde hayal kırıklığı yaşasa da bir işe sahip olur ve bu sektörde ayakta kalmaya çalışacak.

► Barış Havas / Deniz Can Aktaş: Özgürlüğüne düşkün ve karmaşık ruh halleriyle Dicle’nin de oldukça kafasını karıştıracak olan Barış’ın kendi kafası da zaman geçtikçe Dicle konusunda karışarak olaylar farklı bir şekilde gelişecek.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar