'Nuh tepesi' ikinci kez vizyona girdi!

Yönetmenliğini Cenk Ertürk'ün yaptığı dram türündeki "Nuh Tepesi", komedi filmi "Zengo" ve korku türündeki "Araf 4: Meryem" ikinci kez izleyiciyle buluşuyor.

Ülkemizde son dönemde açılan sinema salonlarına bu hafta daha önce izleyiciyle buluşmuş 3 film vizyona giriyor. Haluk Bilginer, Hande Doğandemir, Mehmet Özgür ve Arın Kuşaksızoğlu'nun rol aldığı "Nuh Tepesi" ikinci kez izleyici ile buluşacak.

2019 yapımı olan Nuh tepesi filminin konusu, babasının ölmeden önceki son dileği olan köydeki "Nuh Ağacı"nın altına gömülme isteğini yerine getirmeye çalışan bir adamın, ağacın kadim zamanlardan kalma olduğuna inanan köylülerle olan hikayesine anlatıyor.

"ZENGO FİLMİ"

Yönetmenliğini Şahan Gökbakar ve Müge Manuş'un yaptığı "Zengo" filmi bu hafta tekrar vizyona giriyor. Başrollerinde Yasemin Sakallıoğlu, Dilşah Demir, Ece İrtem, Semih Varol ve Ünal Kantarcı'nın oynadığı film; kendi imzasının olduğu tasarımlarıyla ünlü bir modacı olmanın hayallerini kuran bir kadının, bu yolda en büyük rakibi olarak gördüğü mahalleden arkadaşı ile olan rekabetini anlatıyor.

ARAF 4: MERYEM

Yönetmenliğini Gökhan Arı'nın yaptığı korku filmi, çiçeği burnunda bir öğretmen ile aynı evde kaldığı arkadaşının başından geçen garip olaylar sonrası yaşananları konu ediniyor. Filmde, Berrak Öztekin, Efsun Akkurt, Derya Şen ve Damla Özovalı rol almaktadır.

Doğa Rutkay'dan Vodafone'nin 'Şiddete Karşı Ben Varım' kampanyasına destek!

İLİŞKİLİ HABER

Doğa Rutkay'dan Vodafone'nin 'Şiddete Karşı Ben Varım' kampanyasına destek!
Altı yaşındaki çocuk kız kardeşini böyle kurtardı!

İLİŞKİLİ HABER

Altı yaşındaki çocuk kız kardeşini böyle kurtardı!
Ay-Yıldız sergisi sanatseverlerle buluştu

İLİŞKİLİ HABER

Ay-Yıldız sergisi sanatseverlerle buluştu

ETİKETLER

Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0