İngiliz Kraliyet Ailesi'nin en sevilen üyelerinden birisi olan Kate Middleton, kurallarını hem sarayda hem de çocuklarının üzerinde uygulamaya devam ediyor. Middleton giydiği kıyafetleri birkaç kere kullanmayı seviyor. Düşes'in bu durumu çocuklarının üzerinde de uyguladığı söylendi. Ailenin en küçük çocuğu Prens Louis, hala büyük kardeşi Prens George'un küçülmüş kıyafetlerini giydiği belirtildi.

Prens William ve eşi Kate Middleton, üç çocukları George, Charlotte ve Louis'i efsanevi belgesel yapımcısı Sir David Attenborough ile tanıştırdı. Aile, hazırladığı ve seslendirdiği doğa programlarıyla tanınan Attanberough'yu Kensington Sarayı'nın bahçesinde ağırladı.

O anlarda çekilen fotoğrafları da resmi sosyal medya hesaplarından paylaştı. 94 yaşındaki Sir David Attenborough ile yakında ekranlara gelecek olan A Life On Our Planet (Gezegenimizdeki Yaşam) adlı filmi hakkında konuştu. Attenborough, bu ziyarette 1960'larda Malta'da ailece yaptıkları bir tatilde bulduğu dişi küçük George'a hediye etti.

İLİŞKİLİ HABER

Sonbahar'da İstanbul'un en güzel ormanlarını keşfetmeye ne dersiniz? Sonbaharda güzel ormanlar

BİR YORUM YAPIN 0