Spice Girls, Victoria Beckham'ı gruba dahil etmeye çalışıyor

12 Ekim 2020, 10:38
Spice Girls, Victoria Beckham'ı gruba dahil etmeye çalışıyor

Spice Girls üyelerinin, grubun eski üyesi ve modacı Victoria Beckham’ı grupla birlikte turneye çıkmaya ikna etmeye çalışıyor. Beckham'ın ise fırıncılıkta gözü olduğu ve televizyon programına hazırlandığı iddia edildi.

Spice Girls'ten Mel C’ye göre, 46 yaşındaki Victoria’nın grubun geçen yıl yaz turuna katılmamasına rağmen 5 üyenin de yakın gelecekte bir araya geleceğine dair söylentiler bulunuyor. Mel C "Parçalara ayrılıyoruz. Fakat onun bir noktada bize katılacağını düşünmeyi seviyoruz" dedi.

25. yıldönümü kutlamak için bir tura hazırlanan Spice Girls'ün Beckham aralarına katılsın ya da katılmasın corona virüs pandemisi nedeniyle hüsran yaşayabileceği konuşuluyor. Ayrıca Victoria Beckham’ın gruba yeniden dahil olmak yerine fırıncılıkta gözü olduğu belirtildi. Victoria ve David Beckham tecrit sürecinde Instagram hesaplarından paylaştıkları yemek gönderileriyle dikkat çekmişti. Victoria Beckham paylaştığı videolardan birinde, "Sanırım yaptığımız bu harika pasta sayesinde bize kendi televizyon programımızı yapmamız önerilecek" diye belirtiyordu.

Victoria Beckham, bir dönem üyesi olduğu Spice Girls müzik grubunun geçen yıl İngiltere'de gerçekleşen turnesine katılmadığı halde konserden 1 milyon pound kazanmıştı.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar