Dilek Taner'e yeniden dönecek mi? Gönül Dağı 14. bölüm 1. fragman

24 Ocak 2021, 12:46
Dilek Taner'e yeniden dönecek mi? Gönül Dağı 14. bölüm 1. fragman

Serdar'ın iç dünyasına dönmesi Dilek için umutlu bir yol olurken, babası anlaşmamanın bozulmamasını istedi. Bunun yanı sıra Zahide'nin kocasının dönmesi Sefer'in belini büktü. Dilek, Taner'in pes etmesine izin vermez. Ancak geri de dönmez. Bu ikilem Taner'i daha çok üzer. Gönül Dağı 14. bölüm 1. fragman

Yaptıkları uçağın patentini geri alan Taner, bu duruma sevinemez. Çünkü bu kez Dilek yeniden gitmiştir. Ancak Taner bir türlü anlam veremez Dilek'in birden bire gidişine. Öte yandan Zahide'nin isteme olayını eski kocası mahveder. Bütün aile bu konuda endişelenir. Sefer istemeyi gerçekleştirmeden gider. Bunun yanı sıra Dilek Serdar'ın babasının zorluyla yeniden Serdar ile bir araya gelir. Ancak bu kez Serdar istemez. Uçağın patentini alan Ramazan, Taner, Veysel'e SNK Havacılıktan gelen iş teklifi hayatlarını tamamen değiştirir. Belediye Başkan'ın Ramazan ve kızı Asuman'ı görmesi ise işleri daha karışık hale getirir. Yine Bozkır yine Bozkır'ın imkansız aşk çıkmazına yakalanırlar.

GÖNÜL DAĞI 14. BÖLÜM 1. FRAGMAN

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

TIKLA OKU:GÖNÜL DAĞI DİZİSİ DİLEK'İ GÜLSİM ALİ İLHAN KİMDİR?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
61 Yorum Var
 • Daghan 2 hafta önce Şikayet Et
  unutulan anadolu kültürünü hatırlattınız dahada vurgulanmalı , neşei güzel böyle dizilere ihtiyacımız var
  Cevapla
 • Tkyrkyyldz 2 hafta önce Şikayet Et
  Adeta Dercesine Selami abi bu Diziyi terbiye eden Aşçı gibi Selamisiz bu diziyi kimse tadamaz ..Yapımcının atasına Rahmet Gençliğe milli bir mesajda veriyor ..Anadolu’nun Saf altın olduğunu unutmuştuk ne güzel hatırlatıyor . .. Yalnız Dost ballı dilli değildir amca oğulları yöresinin aksanıyla konuşurken başroldeki amcaoğlunun dili neden şehirliki!!!
  Cevapla
 • ismail 2 hafta önce Şikayet Et
  her izlediğimde gülerken gözlerimden yaş geliyor tabi hanım bunu gülmekten olduğunu zannediyor halbuki içinde köyüme olan özlem gizli. yaşadıklarım ve yaşamak istediklerim var. Vatan 18 mekan 35
  Cevapla
 • izmirli ahmed 2 hafta önce Şikayet Et
  hakikaten bu diziyi izliyoruz. bizden birileri. dizide biz varız.
  Cevapla
 • İBRAHİM 2 hafta önce Şikayet Et
  sakın ama sakın diziyi kaldırmayın çok güzel birdizi
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun