Gönül Dağı dizisinde bomba ayrılık! Kimse beklemiyordu! Gönül Dağı yeni sezon başlıyor

Başrolünde Berk Atan'ın yer aldığı, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin yeni sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Önümüzdeki hafta dördüncü sezonuna başlayacağı açıklanan diziden bomba bir ayrılık haberi geldi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Amca oğulları Taner, Veysel ve Ramazan'ın hikayesinin anlatıldığı Gönül Dağı dizisinde, yeni sezon çalışmaları son hız devam ediyor. Cumartesi akşamlarının en çok izlenen yapımı olan Gönül Dağı'ndan beklenmedik bir haber geldi.

Berk Atan, Semih Ertürk ve Cihat Süvarioğlu'nun başrolü paylaştığı Gönül Dağı, 9 Eylül itibariyle dördüncü sezonun startını verecek. Cumartesi akşamlarının en çok sevilen ve izlenen yapımı olan Gönül Dağı'nda beklenmedik bir veda yaşandı.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizide Zahide karakterine hayat veren Ecem Özkaya Gönül Dağı'ndan ayrıldı. Sefer ile olan aşkıyla izleyicilerin gönlünde yer edinmiş olan Zahide'nin neden diziden ayrıldığına dair henüz net bir bilgi bulunmuyor.

'HEPTEN YARIM KALDIK' Köprü Film'in imzasıyla ilk bölümden beri dizinin ana ekibinde yer alan Ecem Özkaya'dan henüz konuya dair bir açıklama gelmedi.

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede? İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Gönül DağıİLİŞKİLİ HABERGönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gönül Dağı

Gönül Dağı

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede? İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

BİR YORUM YAPIN 158

evden 3 hafta önce

giden gitsin kalan sağlar yeter

Yolcu 8 ay önce

Yanlış yaptılar, petek çalmak da nereden çıktı, hurdacı ile konuşup parası sonra verilmek üzere petekleri almaları gerekirdi, her başı dara düşene hrsızlık yap sonra ödersin gibi bir mesaj verdi, yanlış yapmayın lütfen.

Yozgatlı 8 ay önce

Bence öğretmenle evlenecek.

Toplam 1 beğeni

murat 8 ay önce

neşet ağam vardı onun da sesi kesildi tadı tuzu kalmadı

zazaki 9 ay önce

tadı tuzu kalmadı tv tek seyrettigim diziydi ama malesef bu sezon izlemedim... çok aglak dizi oldu senaristleri degiştirin diziyi iyice acitasyona bagladılar... yakında kurtlsr vadisine çevirirler...

Toplam 3 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun