Gönül Dağı dizisinden Ramazan ayına özel fragman! Gönül Dağı 24. bölüm 2. fragman

14 Nisan 2021, 14:31
Gönül Dağı dizisinden Ramazan ayına özel fragman! Gönül Dağı 24. bölüm 2. fragman

"Biz bir aşık tanıdık önce, çocukluğu Dilek'i anlatmakla geçti" Bozkırda bir Anadolu masalı Gönül Dağı, yeni bölümüyle 17 Nisan Cumartesi 20.00'de TRT 1'de. Yakın zamanda Taner ve Ailesi, Dilek'i istemeye gideceklerdir. Gönül Dağı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Gönül Dağı 23. son bölümünde; Dilek ve Gülsüm, bu isteme gecesine hazırlanırken, öte tarafta Taner ve amcaoğulları ise Aziz'in annesinin yüreyebilmesi için icatlarını tamamlamışlardır. Gönül Dağı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.Gönül Dağı 23. son bölüm özeti...

GÖNÜL DAĞI 24. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede? İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
107 Yorum Var
 • 3 gün önce Şikayet Et
  Bencede öldüresim geldi valla alpertunga özgür bir birey işmiş te
  Cevapla
 • Papatya 4 gün önce Şikayet Et
  Harika bir dizi bence Alper tunga karakteri yakışmış baya güldük ve at sahnesinde bayıldım gülmekten
  Cevapla
 • Beyza 1 hafta önce Şikayet Et
  Alper tunga karakteri olmamış. Hani. Güzel. Gibi. Gözüksede olmamış
  Cevapla
 • Eliff 1 hafta önce Şikayet Et
  Çok güzel dizide tabiki alpertunga çıkana kadar şımarık çocuk
  Cevapla
 • Yozgat 1 hafta önce Şikayet Et
  O şımarık çocuk ne ya alpertunga bölüm cok kötüydü normalde çok severek izleriz ama o bölüm hiç izleyesimiz gelmedi
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun