Gönül Dağı Halime'si ölüyor mu? Gönül Dağı 83. bölüm fragmanı yayınlandı!

Gönül Dağı dizisi 83. yeni bölümü ile yine bu hafta çok konuşulacak. Ekranların sevilen dizisi Gönül Dağı 83. yeni bölüm fragmanı şimdiden büyük ilgi gördü. İşte yeni bölümde yaşanacak olaylar...

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Gönül Dağı, cumartesi akşamlarına damgasını vuruyor. Bazen hüzünlü bazen keyifli hikayesiyle seyircilerin gönlüne taht kuran dizi, 3. sezonunda da ilgiyle izlenmeye devam ediyor. 

Gönül Dağı 83. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gerek oyuncu kadrosu gerekse sürprizlerle dolu sahneleriyle dizi severlerin gönlünü fetheden Gönül Dağı dizisi 83. yeni bölümde sürpriz gelişmeler yaşandı. Fragmanda Halime'nin "Ola ki dönemeyecek gibi olursam, beni evime getirin. Öleceksem yuvamda öleyim" sözleri dikkat çekti. Halime'nin diziden çıkıp çıkmayacağı merak konusu oldu.

Karakteri canlandıran Şebnem Dilligil'in kadrodan ayrılacağı iddia ediliyor.

GÖNÜL DAĞI 83. BÖLÜM FRAGMANI:

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede? İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

Gönül Dağı izleyicilerini şoke eden haber! Gönül Dağı Dilek yerine Buse Varol geliyor...İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı izleyicilerini şoke eden haber! Gönül Dağı Dilek yerine Buse Varol geliyor...

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Gönül DağıİLİŞKİLİ HABERGönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gönül Dağı

Gönül Dağı

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede? İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

İkinci Bahar'ın Ömer'i Ekim Mağden yıllar sonra ortaya çıktı! İşte Ekim Mağden'in son hali...

İLİŞKİLİ HABER

İkinci Bahar'ın Ömer'i Ekim Mağden yıllar sonra ortaya çıktı! İşte Ekim Mağden'in son hali...

BİR YORUM YAPIN 157

Yolcu 1 ay önce

Yanlış yaptılar, petek çalmak da nereden çıktı, hurdacı ile konuşup parası sonra verilmek üzere petekleri almaları gerekirdi, her başı dara düşene hrsızlık yap sonra ödersin gibi bir mesaj verdi, yanlış yapmayın lütfen.

Yozgatlı 1 ay önce

Bence öğretmenle evlenecek.

Toplam 1 beğeni

murat 1 ay önce

neşet ağam vardı onun da sesi kesildi tadı tuzu kalmadı

zazaki 2 ay önce

tadı tuzu kalmadı tv tek seyrettigim diziydi ama malesef bu sezon izlemedim... çok aglak dizi oldu senaristleri degiştirin diziyi iyice acitasyona bagladılar... yakında kurtlsr vadisine çevirirler...

Toplam 1 beğeni

eemin 2 ay önce

dünya kupasıııııııı!!!!!!

Yorumların Tümünü Okuyun