Gönül Dağı'ndan kahreden haber! Gönül Dağı artık yayınlanmayacak Gönül Dağı bitiyor mu?

Gönül Dağı dizisinin 77. son bölümü ekranlara damga vurmuştu. Gönül Dağı'nın yeni bölüm fragmanının gelmemesi izleyicileri arama motorunda Gönül Dağı final mi, bitiyor mu? sorularını aratmaya başladı.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan'ın rol aldığı yapımın son bölümünde Elif, annesinin kasabaya dönüşüyle birlikte ikilem içinde kalır. Geçmişin acı travmalarını derinden hisseden Elif, annesinin hikayesini öğrendiğinde onu affedebilecek midir? Dizinin akıbeti merak konusu oldu. Peki Gönül Dağı final mi, bitiyor mu? 

GÖNÜL DAĞI BU HAFTADAN SONRA YAYINLANMAYACAK

TRT 1 ekranlarında yayınlanan  Gönül Dağı dizisinin 77. bölüm sonrasında ekrana bir süre ara vereceği ortaya çıktı. Rekor üstüne rekor kıran ve en sevilen diziler arasında 

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Elif, annesinin kasabaya dönüşüyle birlikte ikilem içinde kalır. Geçmişin acı travmalarını derinden hisseden Elif, annesinin hikayesini öğrendiğinde onu affedebilecek midir?

Amcaoğullarıyla en iyi nişan organizasyonunu yapma konusunda iddialaşan Cemile, Asuman ve Zahide kolları sıvamıştır. Asuman müzik okulunda Mahmut Tuncer'le karşılaşınca onu nişanda sahneye çıkmaya ikna eder. Mahmut Tuncer'in Gedelli'ye gelişiyle birlikte başta amcaoğulları olmak üzere herkeste hem şaşkınlık hem de sevinç oluşur.

Büyük iş başardıklarını düşünen Cemile ve Asuman, nişan günü Mahmut Tuncer'in kaçırılmasıyla zor duruma düşer ve soluğu amcaoğullarının yanında alır. Nişan saatine kadar Mahmut Tuncer'i bulabilecekler midir?

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede? İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, yeni ve heyecanlı bölümlerine kısa bir sezon arası vermeye hazırlanıyor.

Sezon finali ile kısa bir molaya çıkacak olan oyuncular, Eskişehir'den ayrılmaya başladı bile.. Başarılı dizinin ekibi ise sezon finaline ait ikinci fragmanı görücüye çıkardı. Yayınlanan fragmanda; Asuman ve Ramazan'ın düğününün yapıldığı görüldü.

Asuman ve Ramazan'ın düğün günü, Gönül Dağı'ndan taşlar düşmeye başladı ve Dilek görev için bölgeye gitti. Bu olaydan önce Ciritçi Abdullah'a ölümü soran Dilek'in yaralanması ve Taner'in onu kucağında taşıması, "Öldü" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Gönül Dağı izleyicilerini şoke eden haber! Gönül Dağı Dilek yerine Buse Varol geliyor...İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı izleyicilerini şoke eden haber! Gönül Dağı Dilek yerine Buse Varol geliyor...

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Gönül DağıİLİŞKİLİ HABERGönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gönül Dağı

Gönül Dağı

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede? İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Bahadır Yenişehirlioğlu'ndan heyecanlandıran haber geldi! Devamı geliyor...

İLİŞKİLİ HABER

Bahadır Yenişehirlioğlu'ndan heyecanlandıran haber geldi! Devamı geliyor...
Gönül Dağı'nda yarım saat gözüken Mahmut Tuncer'in alacağı fiyat dudak uçuklattı!

İLİŞKİLİ HABER

Gönül Dağı'nda yarım saat gözüken Mahmut Tuncer'in alacağı fiyat dudak uçuklattı!

BİR YORUM YAPIN 154

zazaki 1 gün önce

tadı tuzu kalmadı tv tek seyrettigim diziydi ama malesef bu sezon izlemedim... çok aglak dizi oldu senaristleri degiştirin diziyi iyice acitasyona bagladılar... yakında kurtlsr vadisine çevirirler...

eemin 2 gün önce

dünya kupasıııııııı!!!!!!

alidai 4 gün önce

bu sezon dizinin tadı eskilerindeki gibi değil maalesef dizi artık daha yavan olmaya başladı bazı oyuncuların diziden çıkması da dizinin keyfini bozmuş örneğin günşil yenge örneğin gıdı gıdı behcet

Toplam 1 beğeni

NEJMETTİN CANDAN 5 gün önce

BİTEBİLİR. Bayağı cıvımıştı, her bölüm de düğün nişan mı olur.

Toplam 2 beğeni

BİXİO 3 hafta önce

360 uc lütfen

Yorumların Tümünü Okuyun