Zahide, Sefer'in sağlık durumunun kötü olduğunu öğrenir. Sefer ise hangi doktora gitse hep hayal kırıklığıyla döner. Öte yandan kasabada tiyatro şöleni vardır. Günşıl'ın senaryosunu sahneye taşıyan kasabalıya beğeniler yağar. Gönül Dağı 47. bölüm fragmanı

Günşıl, okuma yazmayı kafasına taktı. Sürekli olarak kendini geliştiren ve diploma alan Günşıl, bu kez senaryo yazmaya başlar. Yazdığı senaryoyu sahneye taşıyarak kasabalıya keyifli bir akşam yaşatır. Burada Ramazan'ın sözleri Asuman'ı etkiler. Asuman Ramazan'ı kaçırır. Öte yandan Kahveci Rıfat ile Meryem'de kaçmaya çalışır. Zahide ise Sefer'in hastalığının ciddi boyutta olduğunu öğrenir. Ancak bir an olsun Sefer'i yalnız bırakmaz.

GÖNÜL DAĞI 47. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

BİR YORUM YAPIN 127

Figen 4 hafta önce

Seferi lütfen öldürmeyin

Toplam 1 beğeni

Beklan 2 ay önce

Dizi çizgisinden çıkmaya başladı fazlaca duygusal kupa yer verilmeye başlandı

Toplam 1 beğeni

Susuzluk 3 ay önce

TRT 1 de yayımlanan Gönül dağı dizisini ailece beğenerek izliyoruz. Son bölümde susuzluk ve kuraklık konusunu ele almalarını çok beğendim. Inşallah diğer tv kanalları ve dizilerde bu konuyu farklı şekillerde ele alırlar. Ulkemizde ve dunyamızda genç, yaşlı herkesin bir gün musluklardan su akmayabileceğini bilmesi buna göre hareket etmesi gerekir.

Toplam 1 beğeni

Asuman 7 ay önce

Kendimi hayata karşı yorgun kırgın hissettiğim bir dönemde gönül dağıyla huzur buldum. Bana terapi gibi geldi. O kadar gerçekçi ki belgesel tadında hayatından içinden...Hepimiz bir parçamızı buluyoruz. Ne yaşarsak yaşayalım usanmadan yeniden başlamayı vazgeçmemeyi elimizdekilerin kıymetini bilmeyi ve en önemlisi herseyin sevgiyle inanarak olacağını öğrendik. Emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık iyi ki varsınız....

Toplam 6 beğeni

Bir Dost 7 ay önce

Final bölümü çok güzeldi gelecek sezonu merakla bekliyorum. Emeğinize sağlık.

Toplam 1 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun