TRT1'in sevilen dizisi Gönül Dağı'nda gelecek haftanın fragmanı yayınlandı. 11 Aralık Cumartesi günü Gönül Dağı'nın 43. bölümü yayınlanacak. Peki Gönül Dağı'nın yeni bölümünde neler olacak. Gönül Dağı dizisinin tanıtımı ve 43. bölüm fragmanı haberimizde.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT1’in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı’nın 43. Bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde yaşadıkları ile izleyicileri üzüntüye boğan Veysel, yeni bölümde de herkesi göz yaşlarına boğacak. Öte yandan Ramazan ve Asuman arasında iplerin kopma noktasına gelmesi izleyicide sonlarının Elif ve Serdar gibi olması endişesi meydana getirdi.

42. bölümde Veysel’in yaşadıkları izleyici adeta göz yaşlarına boğarken, 43. Bölümde de Veysel’in karısı ve çocuğu ile evi terk ettiği görülüyor. Öte yandan Asuman ve Ramazan arasında ipler artık kopma noktasına geldi. Asuman, kendisini istemeye gelenlere kararının tamam olduğunu söylüyor. Asuman’a bir talip çıkması ve onu istemeye gelmeleri Ramazan için kabul edilemez bir durum. Şimdi bu büyük aşk bitecek mi?

Onların sonu da Elif ve Serdar gibi mi olacak? Dizi hayranları hikayede ikinci büyük ayrılığı kaldıramaz. Senaristler de bunu biliyor. Asuman ve Ramazan elbette barışacaklar, ancak biraz uzun sürecek ve ağlatarak gerçekleşecek gibi görünüyor.

Yeni bölümde yaşanacakların dizinin hayranlarını yine göz yaşlarına boğacağı tahmin ediliyor.

GÖNÜL DAĞI 43. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Türkücü Alişan ve Demet Akalın yıllar sonra aynı sırada!

BİR YORUM YAPIN 126

Beklan 1 ay önce

Dizi çizgisinden çıkmaya başladı fazlaca duygusal kupa yer verilmeye başlandı

Susuzluk 2 ay önce

TRT 1 de yayımlanan Gönül dağı dizisini ailece beğenerek izliyoruz. Son bölümde susuzluk ve kuraklık konusunu ele almalarını çok beğendim. Inşallah diğer tv kanalları ve dizilerde bu konuyu farklı şekillerde ele alırlar. Ulkemizde ve dunyamızda genç, yaşlı herkesin bir gün musluklardan su akmayabileceğini bilmesi buna göre hareket etmesi gerekir.

Asuman 6 ay önce

Kendimi hayata karşı yorgun kırgın hissettiğim bir dönemde gönül dağıyla huzur buldum. Bana terapi gibi geldi. O kadar gerçekçi ki belgesel tadında hayatından içinden...Hepimiz bir parçamızı buluyoruz. Ne yaşarsak yaşayalım usanmadan yeniden başlamayı vazgeçmemeyi elimizdekilerin kıymetini bilmeyi ve en önemlisi herseyin sevgiyle inanarak olacağını öğrendik. Emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık iyi ki varsınız....

Toplam 5 beğeni

Bir Dost 6 ay önce

Final bölümü çok güzeldi gelecek sezonu merakla bekliyorum. Emeğinize sağlık.

Songül kuzu 6 ay önce

Final bölümü mest etti bizi işte hayatin masumiyeti harikasınız yeni bölümleri bekliyoruz

Toplam 2 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun