Gönül Dağı'nın yayınlanan son fragmanında; Gönül Dağı'ndan düşen taşlar sonucu Dilek'in öldüğü ve Taner'in onu taşıdığı görüldü. Bu anlar ve Gülsim Ali'nin ayrılışı seyirciyi şoke etti.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi, yeni ve heyecanlı bölümlerine kısa bir sezon arası vermeye hazırlanıyor.

Sezon finali ile kısa bir molaya çıkacak olan oyuncular, Eskişehir'den ayrılmaya başladı bile.. Başarılı dizinin ekibi ise sezon finaline ait ikinci fragmanı görücüye çıkardı. Yayınlanan fragmanda; Asuman ve Ramazan'ın düğününün yapıldığı görüldü.

Asuman ve Ramazan'ın düğün günü, Gönül Dağı'ndan taşlar düşmeye başladı ve Dilek görev için bölgeye gitti. Bu olaydan önce Ciritçi Abdullah'a ölümü soran Dilek'in yaralanması ve Taner'in onu kucağında taşıması, "Öldü" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı izleyicilerini şoke eden haber! Gönül Dağı Dilek yerine Buse Varol geliyor...

Dilek'i yaralı halde kucağına alan ve dağdan indirmeye çalışan Taner, seyircinin yüreğini dağladı. İşte Gönül Dağı 65. bölüm 2. fragmanı...

GÖNÜL DAĞI 65. BÖLÜM 2. FRAGMANI:

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gönül Dağı

İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

İLİŞKİLİ HABER

Gönül Dağı izleyicilerini şoke eden haber! Gönül Dağı Dilek yerine Buse Varol geliyor...

İLİŞKİLİ HABER

Elvis Presley'i oynayan Austin Butler role kendini fazla kaptırınca hastanelik oldu!

BİR YORUM YAPIN 136

Leylaa 2 ay önce

Yönetmen her sezon sonu dılegı gönderemedi bır turlu gidecekse gıtsın bıktık artık

Semra 4 ay önce

Asuman Ramazan kavustu Cok sevindik

Toplam 2 beğeni

Semra 4 ay önce

Ramazan la Asuman kavustu sevindik Meryem Rifati begenmiyor gönlü Rifatda olan Meryem gözleri acilinca gönlü Rifati istemiyor böyle birsey olamaz en iyisi Meryemi diziden cikarin

Toplam 3 beğeni

Musa 5 ay önce

Kesinlikle olmadı............... Yonetmen

ALİBERK 5 ay önce

Ramazan asyayla evlensin onunla daha yakışıyorlar Asuman ona herşeyi yaptı kovdu etti ama onunla olursa ben diziyi izlemem bidaha seyirci kaybedicektir.

Toplam 5 beğeni

Muhidtin atlıhan 4 ay önce

Azınlıkdasınız malesef:)

Toplam 0 beğeni
Yorumların Tümünü Okuyun