Zahide ve Sefer sonunda evleniyor! Gönül Dağı 29. bölüm fragmanı

15 Mayıs 2021, 14:08
Zahide ve Sefer sonunda evleniyor! Gönül Dağı 29. bölüm fragmanı

Ramazan bayramı etkinlikleriyle Gedelli halkı bir araya gelir. Öte yandan Zahide ve Sefer'de de düğün telaşı var. Ev işini halleden ikili önümüzdeki bölüm nikah masasına oturmaya hazırlanıyor. Cemile'nin aşermesi ise amcaoğullarına balık tutmaya götürüyor. Gönül Dağı 29. bölüm fragmanı

Gedelli halkında bayram havası var. Pikniğe giden gençler günün tadını çıkarır. Ancak burada Asuman, lise arkadaşlarıyla olan telefon konuşması hayal kırıklığına uğratır. Ramazan'ı arkadaşlarıyla tanıştırmaya utanan Asuman bu durumla karşı karşıya kalır. Öte yandan Cemile'nin aşermesi başlar. Zahide ve Sefer ise düğün için tüm hazırlıkları tamamlar. Dilek'in ev işlerinde kötü olması ise dikkatlerden kaçmaz. Serdar İstanbul'dan geri döner. Ancak bu kez aklı ve kalbi arasında kalır. 

GÖNÜL DAĞI 29. BÖLÜM FRAGMANI

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş'ın unutulmaz türküsü 'Gönül Dağı'ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir'de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

Gönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı'nın Dilek'i Gülsim Ali İlhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Gönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede? İLİŞKİLİ HABERGönül Dağı dizisi nerede çekiliyor? Gönül Dağı dizisinin çekildiği Gedelli nerede?

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi'ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı Gönül Dağı'nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
115 Yorum Var
 • ADEM 1 gün önce Şikayet Et
  28 bölümdeki neşat ertaş ın hop ninnayi parçasını kim seslendiriyor yardım ederseniz
  Cevapla
 • Sevgi 2 gün önce Şikayet Et
  Gönül dağı dizisine tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum. Ailece oturup izlenecek tek dizi. Bravo olsun öpüşme yok soyunma yok. Diğer dizileri izlerken öpüşme sahnelerinde insan babasından çocuklarından utanıyor.
  Cevapla
 • Ömrüm 1 hafta önce Şikayet Et
  Yanindakiyle yaşarsin aklindakiyle ölürsün
  Cevapla
 • Yozgat 1 hafta önce Şikayet Et
  Gerçekten aşkı sevgiyi en içten duygularla anlatan bir dizi
  Cevapla
 • Melisss 3 hafta önce Şikayet Et
  Gerçekten ailece izlenebilecek harika bir dizi yapımcıların ve oyuncuların hepsine teşekkürler ediyorum.Kan Şiddet edepsizlik vs olmadan da dizi çekilip izlettirilebiliyormuş.Çok da güzel olmuş Hafta sonunu iple çeker olduk
  Cevapla
Yorumların Tümünü Okuyun