Masterchef 2021 yarışmasının final turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Son olarak ana kadroya ismini yazdırmayı başaran isimlerden biri İbrahim Cingözler oldu. Sempatik tavırları ve performansıyla beğeni toplayan İbrahim Cingözler kimdir, nereli? MasterChef İbrahim Cingözler aslen nereli? İşte Masterchef İbrahim hakkında tüm merak edilenler...

TV 8 ekranlarında yer alan ve çok beğenilen yarışmalarından biri olan Masterchef yarışması tüm hızıyla nefes kesmeye devam ediyor. Bu sezonda birbirinden ilginç ve yetenekli yarışmacılara ev sahipliği yapan yarışmada heyecanlı dakikalar yaşanıyor. Ana kadroya girecek isimler yavaş yavaş belli olurken izleyicilerin dikkati çeken yarışmacılar arasında İbrahim Cingözler oldu. İbrahim Cingözler sergilediği performansla Masterchef 2021 ana kadrosuna 4. olarak ismini yazdırmayı başardı. İşte İbrahim Cingözler'in hayatına dair tüm bilgiler:

İLİŞKİLİ HABERMasterChef Dilara Başaran kimdir, kaç yaşında? MasterChef Dilara instagram adresi ne?

İBRAHİM CİNGÖZLER KİMDİR?

Mehmet şef, Somer şef ve Danilo şefin sunuculuklarını yaptığı yarışmada ana kadroya ismini yazdıran İbrahim Cingözler 25 yaşındadır. Masterchef İbrahim yarışmaya Bodrum'dan katılmaktadır. İddialı yarışmacılar arasında yer alan Cingözler üniversiteye kadar yaşamını Adana'da sürdürmüştür.

masterchef İbrahim kimdir

Yarışmaya arkadaşının ısrarıyla katıldığını belirten yarışmacı yöresel ürünlerle hazırlanmış bir 'Egeden' adlandırdığı tabakla katıldı.

masterchef kaç yaşında

Masterchef İbrahim performansı ve ve duruşuyla şefler tarafından da çok beğenildi. Masterchef ana kadrosunda yer alamya hak kazanan yarışmacı eleştirelere açık olduğunu belirtti.  

İLİŞKİLİ HABER

Mustafa Yükselen kimdir, kaç yaşında ve nereli?MasterChef’te hikayesiyle duygusal anlar yaşattı

İLİŞKİLİ HABER

MasterChef Milhan kimdir ve kaç yaşında? Milhan Erdem ne işe yapıyor?

İLİŞKİLİ HABER

Masterchef Ateş kimdir, kaç yaşında? Mert Ateş Durukan nereli?

İLİŞKİLİ HABER

MasterChef Hamza kimdir? MasterChef 2021 Hamza Mercimek nereli, kaç yaşında?

BİR YORUM YAPIN 0