İş kadını tele dolandırıcılara 55 Milyon TL kaptırdı!

İstanbul Nişantaşı'nda yaşayan bir iş kadını tele dolandırıcıların tuzağına düştü, 55 milyon lirasını kaptırdı.

Nişantaşı'nda ithalat ve ihracat ile uğraşan iş kadınını telefon dolandırıcıları aradı, "Bankadaki hesabınızı terör örgütü ele geçirdi, biz de onları polis olarak yakalayacağız ancak hesabınızdaki paraları bize aktarmanız gerekiyor." yalanını uydurdu.

Sahte polisler önce 10 milyon lira aldılar, daha sonra iş kadınını aylarca ağlarında tuttular, bütün finansal kaynaklarına el koydular ancak gözleri bir türlü doymak bilmedi.

İş kadınının Teşvikiye'deki gayrimenkulune göz koydular. İş kadını adeta hipnotize olmuştu, evini satışa çıkardı, sattıktan sonra parayı kendi elleri ile dolandırıcılara teslim etti.

Tele sahtekarlar 55 milyon liralık vurgun ile kayıplara karıştı.

Kenan İmirzalıoğlu Kıvanç Tatlıtuğ’a babalık tavsiyesi verdi! Herkes şaştı kaldı

İLİŞKİLİ HABER

Kenan İmirzalıoğlu Kıvanç Tatlıtuğ’a babalık tavsiyesi verdi! Herkes şaştı kaldı
Gülşah Kerimoğlu Yasemin.com - Şef Editör
Yasemin - Gülşah Kerimoğlu

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2019 yılında onur öğrencisi olarak diplomasını aldı. Okul gazetesinde birçok habere ve röportaja imza attı. Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde Haber 7 ve Yasemin.com’da staj yaptı. Anadolu Ajansı’nda gönüllü stajyerlik yaptı. Yasemin.com’da mesleğe ilk adımını attı. 2019 yılında Kanal 7 Medya grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak çalışmaya başladı. Burada pek çok özel habere imza attı, kategori bazında SEO içerikler oluşturdu. 2023 yılında Yasemin.com'da Şef Editör olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0