Kim milyoner olmak ister yarışmasının yakışıklı sunucusu Kenan İmirzalıoğlu baba olmaya hazırlanan Kıvanç Tatlıtuğ'a özel tavsiyelerde bulundu.

Oyuncu Sinem Kobal ile mutlu evlilikleri olan Kenan İmirzalıoğlu önceki gün Ulus'ta görüntülendi. İkinci çocuklarını kucaklarına almak için gün sayan Kenan İmirzalıoğlu, eşi Sinem Kobal'ın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. İmirzalıoğlu, "Sinem'in sağlığı, sıhhati yerinde. Mayıs sonu gibi inşallah Allah tamamına erdirecek." dedi.

"HENÜZ İSİM DÜŞÜNMEDİK"

Kızlarına henüz bir isim düşünmediklerini belirten Kenan İmirzalıoğlu, "Henüz düşünüyoruz. Karar vermiş değiliz. Öne çıkan bir isim yok. Arada kalıyoruz. Nasıl olsa öğreneceksiniz." ifadelerini kullandı

İLİŞKİLİ HABERKenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çiftinin ikinci bebekleri kız oluyor!

Baba olmaya hazırlanan meslektaşı Kıvanç Tatlıtuğ için de "Babalık tecrübelerimi Kıvanç ile paylaşıyorum" dedi. İmirzalıoğlu, "Benden daha tecrübeliler var ama ben de tecrübelerimi Kıvanç ile paylaşıyorum. Çok mutlu oldu, çok sevindi. Çocuk isteyenler için, yuvaya geldiği zaman bambaşka bir hale dönüşüyor. Ailenin varlığı, köklenmesi, gücü, neşesi ve sevgisi. O yüzden diyorum; Allah isteyen herkese versin." ifadelerini kullandı.

"CÜNEYT ARKIN BÜYÜK BİR DEĞER"

Daha sonra İmirzalıoğlu'na usta oyuncu Cüneyt Arkın'ın "Recep İvedik' rolünü dünyayı versen oynamazdım. Ya da bir eşcinseli veya bir kadını oynamam. Yaptığın işin sana yakışması lazım. Biz Anadolu çocuğuyuz." sözleri hatırlatıldı. 

İLİŞKİLİ HABERCüneyt Arkın'dan yerinde çıkış: Ben Anadolu çocuğuyum...

Arkın'ın büyük bir değer olduğunu ifade eden İmirzalıoğlu, "Saygı duyarım. Herkesin düşüncesi kendisini bağlar. Tamamen iş senaryoya bağlı, içimizdeki insanı duyguyu ne kadar ortaya çıkartacağına bağlı. O yüzden önden bir takım olurlar ya da olmazlar ortaya koymak ne kadar doğru bilmiyorum. Proje proje değerlendirmek lazım." diye konuştu.

İLİŞKİLİ HABER

Kurtlar Vadisi'nde önceden çekilmiş! Rusya ve Ukrayna'dan bahsediyor

İLİŞKİLİ HABER

İş kadını tele dolandırıcılara 55 Milyon TL kaptırdı!

İLİŞKİLİ HABER

Gigi Hadid'in son hali 'Adını Feriha Koydum'daki o isme benzetildi

BİR YORUM YAPIN 0