Emine Erdoğan KADEM Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, KADEM Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya gelerek "Kadın ve aile odaklı faaliyetleri" hakkında istişarede bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, kadının değerini ön planda tutan faaliyetlerine hız kesmeden ve yorulmadan devam ediyor. Erdoğan, İstanbul'da KADEM (Kadın ve Demokrasi Derneği) üyeleriyle buluştu. Çeşitli konuların konuşulduğu bu toplantıda özellikle "Kadın ve aile odaklı faaliyetlere" dikkat çekildi.

Emine Erdoğan KADEM üyeleriyle bir araya geldi

Emine Erdoğan KADEM üyeleriyle bir araya geldi

Emine Erdoğan Selçuklu BelediyesiİLİŞKİLİ HABEREmine Erdoğan Selçuklu Belediyesi'ni tebrik etti! Atıklar organik gübreye dönüşüyor

KADIN VE AİLE ÜZERİNE FAALİYETLER ÜZERİNDE DURULDU

KADEM üyeleriyle çeşitli konularda istişarede bulunan Emine Erdoğan, sosyal medya hesabından konuya dair, "Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldik. Kadın ve aile odaklı faaliyetleri hakkında verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. @kademorgtr" şeklinde paylaşımda bulundu.

Alparslan Büyük Selçuklu'da flaş ayrılık! Yeni sezon fragmanı tüyleri diken diken etti...

İLİŞKİLİ HABER

Alparslan Büyük Selçuklu'da flaş ayrılık! Yeni sezon fragmanı tüyleri diken diken etti...

ETİKETLER

BİR YORUM YAPIN 0