27 yıllık mucize Esra Erol’da gerçekleşti!

Esra Erol’da hiç görmediği annesini bulmak için yardım isteyen Emine Demirbaş'ın, 27 yıl sonra stüdyoda annesi ile karşılaştığı anlar duygusal anlar yaşattı.

Birçok kişiyi kavuşturan ve farklı farklı olayları gündeme getiren Esra Erol geçtiğimiz günlerde bir ilke imza attı. 27 yıl sonra annesini aramaya çıkan Emine Demirbaş'ı annesine kavuşturdu. Mucize olan o buluşma anları ise stüdyoda duygusal anlar yaşattı.

27 YILLIK MUCİZE ESRA EROL'DA GERÇEKLEŞTİ!

27 yaşında ki Arzu Emine Demirbaş, hiç görmediği annesini bulmak için Esra Erol’dan yardım istedi. Henüz 40 günlükken Trabzon’da çocuk esirgeme kurumunda evlatlık edilen Emine, büyüten aile ile mutlu bir hayatı olduğunu ifade etti.  Arzu Emine’nin hiç görmediği annesini Esra Erol kısa süre içerisinde buldu. Arzu Emine ile annesi Hatice stüdyoda bir araya geldi. 27 yıl sonra evladına kavuşan anne gözyaşlarına hakim olamadı.  Anne Hatice "Kızımın beni bulacağını biliyordum.

4 defa kalp krizi geçirdim. Canımı kızımı görmeden alma Allah’ım diye dua ettim hep. Bir insan evladını yuvada beşiğe koyabilir mi hiç. 10 sene psikolojik tedavi gördüm. Seni hiç unutmadım. Her yerde kızım var dedim. Keşke baban kimliğini alsaydı. Geçmişim hiç peşimi bırakmadı." Dedi. Babasının adının Ömer Halil olduğunu söyleyen anne, "Emine’yi görmemem için beni tehdit ediyordu." Dedi. Güzel bi hayat yaşadım ama kolay bir hayat yaşamadım diyen Arzu Emine beraber iyileşeceğiz diyerek annesine sarıldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Emine Erdoğan; "Farklı coğrafyalarda hüküm süren medeniyetimizin göstergesi"

Anneden kızına yumurta ile hayat dersi! Kızına iki yumurta verdi ve...

İLİŞKİLİ HABER

Anneden kızına yumurta ile hayat dersi! Kızına iki yumurta verdi ve...
Betül Fırat Yasemin.com - Editör
Yasemin - Betül Fırat

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi Yeni Medya ve Gazetecilik bölümünden 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca fotoğrafçılık ve sosyal medya alanlarında görev aldıktan sonra internet haberciliğine başladı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com sitesinde Editör olarak görev devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0