Emine Erdoğan'dan Kadir Gecesi paylaşımı!

Yer aldığı sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık bahsettiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bu kez sosyal medya hesabından yayınladığı bir mesaj ile gündeme geldi. Kadir Gecesi dolayısıyla sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunan Emine Erdoğan, yayınladığı mesaj ile Filistin'de yaşananlara da dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde 30 Mart Uluslararası Sıfır Atık Günü için yayınladığı video mesaj ile gündeme gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, yaptığı açıklamalar ile dikkatleri üzerine toplamıştı. Sosyal medya hesaplarından sık sık paylaşımda bulunan Emine Erdoğan, bu kez Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Emine Erdoğan; "Bu mübarek gecenin feyzi ve bereketi bütün insanlığa şifa olsun." dedi.

Emine Erdoğan ın paylaşımı

Emine Erdoğan ın paylaşımı

"DUALARIMIZIN KABUL OLMASI DİLEĞİYLE..."

Paylaşımı sırasında 7 Ekim'den bu yana İsrail'in Gazze'ye yönelik gerçekleştirdiği acımasız saldırılara da dikkat çeken Emine Erdoğan, Kadir Gecesi vesilesiyle Filistin için barış çağrısını yineledi. Emine Erdoğan; "Bin aydan hayırlı Kadir Gecesi'ne erişmenin sevinci ve huzuru içimizi kaplarken, dualarımızın kabul olması dileğiyle ellerimizi semaya açıyoruz. Filistin sokaklarında barışın yankılandığı bir gelecek diliyor, Kadir Gecesi'nin rahmetinin dünyadaki tüm mazlum ve mağdurlara özgürlük ve esenlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum." şeklinde konuştu ve paylaşımını "Bu mübarek gecenin feyzi ve bereketi bütün insanlığa şifa olsun." sözleriyle sonlandırdı. 

Kısa süre içerisinde hızla yayılan mesajın ardından Emine Erdoğan'ın paylaşımı sosyal medyada büyük beğeni aldı. 

Yemekteyiz yarışmasında kriz çıktı!  Zuhal Topal'ın sofrada zor anları

İLİŞKİLİ HABER

Yemekteyiz yarışmasında kriz çıktı! Zuhal Topal'ın sofrada zor anları
Meryem Türk Yasemin.com - Editör
Yasemin - Meryem Türk

Editör Hakkında

Üsküdar Üniversitesi’nden çift anadal programıyla 2022 yılında mezun oldu. Eğitim hayatı boyunca çeşitli marka ve reklam ajanslarında metin ve senaryo yazarı olarak görev aldıktan sonra 2021 yılında internet haberciliğine başladı. Pek çok özel haber ve röportaja imza attı. Kariyer hayatına Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com kadın sitesinde İçerik Editörü olarak devam etmektedir.

BİR YORUM YAPIN 0