Yemekteyiz'de tansiyon tavan yaptı! Zuhal Topal önce bağırdı sonra masayı terk etti

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu üstlendiği fenomen yarışma programı 'Yemekteyiz'de tansiyon yükseldi. Üst üste konuşan ve tartışan yarışmacılara sinirlenen Zuhal Topal, bir anda yerinden kalkarak "Ay vallahi gidiyorum ben ya, bu şekilde ben yapamam ya! Lütfen hiç saygınız yok. Kendinize de bana da seyirciye de saygınız yok" dedi.

TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı "Yemekteyiz", son yayınlanan bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitledi. Yemekleri değerlendiren yarışmacılar bir anda üst üste konuşmaya başladı ve stüdyoda sesler birbirine karıştı.

ZUHAL TOPAL ÖFKEDEN DELİYE DÖNDÜ

Duruma defalarca kez müdahale eden ünlü sunucu Zuhal Topal ise uyarıda bulunmasına rağmen yarışmacıların tartışması sonlanmadı. Sözünün kesilmesi üzerine çılgına dönen Topal, "Yahu! Ay vallahi gidiyorum ben ya, bu şekilde ben yapamam ya! Lütfen hiç saygınız yok. Kendinize de bana da seyirciye de saygınız yok" diyerek bağırdı ve masayı terk etti.

"GELDİĞİM SON NOKTA BU! İNSANI ÇILDIRTIYORSUNUZ"

Topal'ın hamlesi üzerine stüdyo bir anda buz kesti ve yarışmacılar sessizliğe büründü. Sakinleştikten sonra çekime devam eden ünlü sunucu ise şöyle konuştu:

"Çok özür diliyorum seyircilerden fakat dayanamadım. Ben bir şey anlatırken hiç saygınız yok mu? Beni duymuyor musunuz, sizi uyarmıyorlar mı? Sizleri savunmak, programın selameti için konuşuyorum. Gerçekten insanı çıldırtıyorsunuz. Hiç saygınız yok. Ben 3 sezondur bunu başaramadım, seyircilerden bir kez daha özür diliyorum. Seyirciler 'durduramıyor musunuz, susturamıyor musunuz' diyorlar. Geldiğim son nokta bu. Burası ilkokul mu? Yaşını başını almış insanlarsınız. Birbirinizi dinlemek çok mu zor? Ben böyle bir tepki verecek biri değilim çıldırdım artık. Yarışmacılar mahcup bir duruma düşmesin diye görüntülerin bir kısmını yayınlamıyoruz. Bizim toplumumuzun sorunu bu zaten herkes üste çıkmak ve son sözü söylemek istiyor. Ekibime soru soruyorum ona bile müsaade etmiyorsunuz."

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO:

Dünyaca ünlü şarkıcı Imany'den Filistin için destek çağrısı

ETİKETLER

Nursena Akbaba Yasemin.com - Editör
Yasemin - Nursena Akbaba

Editör Hakkında

1997 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladıktan sonra 2019 yılında Sakarya Üniversitesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun oldu. 2018 yılında Hürriyet Gazetesi ve 2019 yılında TRT'de stajlarını tamamladı. 2021 yılından itibaren Kanal 7 Medya Grubu bünyesinde yer alan Yasemin.com'da İçerik Editörü olarak görev yapmaktadır.

BİR YORUM YAPIN 0