2019'un komodin modelleri

28 Ocak 2019, 08:26
2019'un komodin modelleri

Komodin modelleri yatak odasında kullanılan en temel eşyadır. Birbirinden ilginç komodin modellerine her geçen yıl bir yenisi ekleniyor.

Komodin temel eşya görüldüğü gibi yan eşya olarak da kullanılabilinir. Yan eşya düşüncesini aksesuar olarak kullanımından veya görselliği bütünleyen bir amaç olarak görülmesinden değerlendirebilirsiniz. Genellikle yatak takımı ile aynı model ve renk olan komodinler, son zamanlarda trend olan retro, rustik, bohem gibi tarzların komodin dekoru üzerinde uyarlandığı görülmektedir. 2019'un komodin modelleri nelerdir?

Komodin modelleri

2019'UN KOMODİN MODELLERİ

2019 Komodin modelleri

- Chester seçtiğiniz yatak modeline uygun olarak chester tarzı komodin seçebilirsiniz. Açık parkelere sahipseniz zevkinize uygun açık renkte bir yatak ve komodin rengi tercih edebilirsiniz. Duvar boyasını açık renkli seçebilirseniz hem odanıza ferahlık getirebilir hem de komodin ve diğer eşyaları ön planda tutabilirsiniz.

2019 komodin dekorasyonu
- Ahşap siyah renklerinin bir arada kullanımı son trend yatak odalarında oldukça sık görülüyor. 2019 komodin tarzlarında göze en çok çarpan modellerden biri de ahşap yapılı ve siyah temalı desendir. Tasarım işçiliğinin ön planda tutulduğu bu model ile yatak odanıza elit bir görünüm kazandırabilirsiniz.

2019 Komodinleri

- Çiçek desenli, açık pastel ve pudra pembe tonlarında bir yatak odası ve yatak kılıfı kombini ile beyaz renkli sade rustik bir komodin seçimi sizin için ideal bir tercih olabilir. Beyaz tuğla görünümlü duvar kağıdını kullanarak rustik görünüme çifte uyum sağlayabilirsiniz.

2019 komodin modelleri

- Altın renk işlemeli yatak modeline,işlemesi aynı olan bir komodin seçilebilir. Ve aynı renklere sahip desende bir dokuma halı kullanılabilir. Bordo rengi genelde altın işlemeye ve o renkleri taşıyan halıya çok uyumlu bir renk olduğu için bordo rengini yastık kılıfında, yatak minderlerinde ve puf seçiminde değerlendirebilirsiniz. Oldukça zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar