Ev dekorasyonunda puantiye ve benek modası

11 Nisan 2019, 07:10
Ev dekorasyonunda puantiye ve benek modası

Evinizin birçok köşesinde uygulayabileceğiniz sayısız dekorasyon önerileri var. Bunlardan biri de benekli ve puantiyeli tasarımlar. Tekstilden, duvara, mobilyalarınızdan, tabak ve fincanlarınıza kadar sayısız yerde kullanabileceğiniz bu tasarımlar, evlerinize ayrı bir şıklık katıyor. Sizler için evinizin farklı köşelerinde uygulayabileceğiniz benek ve puantiye tasarımlı dekorasyon modellerini derledik.

Dekorasyonu bütünlük deyince aklınıza sıradanlaşmış düz tasarımlar mı gelir? Bizce artık bunlardan uzak durmanın vakti geldi. Mesela tabaklarınızda kuş, çiçek vb. figürler görmek istemeyebilirsiniz. İşte bunun için biraz farklılık iyi gelecek gibi. Tekstilden, duvara, mobilyalarınızdan, tabak ve fincanlarınıza kadar sayısız objede kullanabileceğiniz puantiyeli ve benekli bu tasarımlar, eminiz evinize farklı bir dokunuş sağlayacaktır.

Puantiyeli ve benekli tasarımlar

Tabaklarınız üzerinde ying yang tarzı renk tasarımları ve üzerine puantiyeler, ya da düz bir tasarımın üzerine benekler... Tabak, fincan ve benzeri ürünlerinizde çiçek vb. tasarımların dışında hoş bir görünüm kazandıracak.

Puantiyeli ve benekli tasarımlar

ÖRTÜ TASARIMLARI

Puantiyeli ve benekli tasarımlar

Benzeri dokunuşları örtüleriniz üzerinde de kullanabilirsiniz. Hareketlilik katacak olan bu tasarımları sadece masa örtülerinde ya da tabak altlığı olarak kullandığınız örtülerde değil, yatak örtülerinde de kullanabilirsiniz.

MOBİLYALAR 

Puantiyeli ve benekli tasarımlar

Hem yastık kılıflarınız hem koltuk örtüleriniz hem de perdeleriniz üzerinde kullanabileceğiniz bu tasarımlar, düz renkler yerine bir hareketlilik katacaktır. Görselde de olduğu gibi oldukça da canlı. 

DEKORATİF ÜRÜNLER

Puantiyeli ve benekli tasarımlar

Dekoratif ürünlerinizde de puantiye ve benek tasarımlarını kullanabilirsiniz. Banyo, mutfak ve oda dekoratif ürünleri için oldukça dikkat çekici tasarımlar. 

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar
4 Yorum Var
 • Bakımlı kadın 1 ay önce Şikayet Et
  Puantiyeli kıyafetler her evin olmazsa olmazlarıdır.İstemezsekte her evde mutlaka bulunur.
  Cevapla
 • Benekli 1 ay önce Şikayet Et
  Doğrudur,puantiyeli eşyalar canlı bir de o kadar hareketli.❤️
  Cevapla
 • cesaret_@hotmail.com 6 ay önce Şikayet Et
  Çok sevdiğim desen puantiyedir.
  Cevapla
 • misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Yılların modası puantiyeler.
  Cevapla