2020 hediyelik kupa modelleri ve fiyatları

29 Aralık 2019, 14:53
2020 hediyelik kupa modelleri ve fiyatları

Bir çay ya da kahve içerken, sevdiklerinizi yanınızda hissetmek isteyebilirsiniz. Bunun için illa ki o'nların yanınızda olmasına gerek yoktur. Size, kendilerini hatırlatacak bir eşya da yeterli olacaktır. Örneğin, sevdiğiniz kişiden hediye olarak gelen bir kahve veya çay kupası gibi. Bu içeriğimiz içerisinde sevdiklerinize alabileceğiniz 2020 kupa modellerini ve bir hediye kupa alırken dikkat etmeniz gereken detaylara yer verdik.

Çay ve kahve içerken aklınıza hem dinlenme fikri gelir hem de sevdiklerinizle sohbet etme isteği. Bu nedenledir ki günümüzde de çay ve kahve içmek oldukça popüler. Peki aynı zamanda sevdiklerinizle geçireceğiniz mutlu anları da çağrıştıran bu vakitlerde, nasıl bir kupa bardak tercih edersiniz? İnsanların çoğu kendilerine iyi hissettiren bardak, kupa vb. modelleri tercih ederler. Tutuş formu rahat, ağız kısmı kendilerine uygun vb. belirleyici etkenlerdir. Ancak bunlarla birlikte, manevi değeri olan kupa ve bardaklar da kişiye iyi hissettirir. Size sevdiğinizden bir armağan olarak verilmiş bir kupa ile kahve içmek, hem günün yorgunluğunu alır hem de sevdiğiniz kişiyi ve onunla yaşadığınız tatlı anıları anımsatır. Biz de sizlere sevdiklerinize bu duyguları yaşatmanızı sağlayacak kupa, bardak, fincan vb. modelleri öneriyoruz. Eminiz bu modeller, sevdiklerinize almak istediğiniz hediyeyi belirlemek konusunda oldukça yardımcı olacaktır.

english home kupa

ENGLİSH HOME: 25 TL

Bir hediye kupa alırken; öncelikle hediye alacağınız kişinin ilgi alanlarına dikkat etmelisiniz. Bir kupayı beğenirsiniz ancak o kupanın rengi, tasarımı ve ağız kısmı gibi alanlar o kişi için uygun ve hoş olmayabilir. 

kupa bardak tasarımları

MADAME COCO: 20 TL - 25 TL

Bu nedenle o kişinin ilgi alanlarına önem verin. Böylelikle ona ne kadar değer verdiğinizi ve önemsediğinizi belli etmiş olursunuz. Bunun dışında kendinizden de bir parça bırakmak isterseniz; kupaların üzerine kendiniz yapabileceğiniz baskı tasarımlardan bırakabilirsiniz.

kupa bardak resimli

LCW HOME: 15 TL - 20 TL

Her çeşit kupa modellerini bulabileceğiniz Madame Coco, English Home, Lcw Home, Karaca ve daha pek çok marka, fiyat aralıkları 15 ile 60 arasında değişen kupa çeşitlerini beğeniye sunuyor.

karaca kupa

KARACA: 90 TL

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar