Sivilcelere karşı etkili çözüm Kiehls ürünleri

12 Haziran 2018, 07:23
Sivilcelere karşı etkili çözüm Kiehls ürünleri

Son yıllarda sivilceleri yok etmek için üretilen birçok ürün var. Sizler için piyasadaki sivilceleri en iyi gideren üç Kiehl's ürününü detaylı bir şekilde inceledik. İşte sivilcelere karşı etkili çözüm Kiehl's ürünleri...

Aniden çıkan sivilcelere profesyonel ürünlerle müdahale ederek hızlıca iyileşmesini sağlayabilirsiniz. "Yasemin.com" ekibi olarak son yıllarda sivilce karşıtı ürünler arasında adını altın harflerle yazdıran Kiehl's ürünlerini detaylı bir şekilde inceledik.

İşte 3 Kiehl's ürününün detaylı incelemesi:

1-Blue Herbal Blemish Cleanser Treatment / 99,00 TL


Gözeneklerin temizlenmesine, yağ ve kir izlerinin yok edilmesine yardımcı olan günlük temizleyici düzenli bir şekilde kullanıldığında sivilcelerin oluşmasına engel olur. Ciltte kuruluk hissi yaratmadan siyah noktaları kolayca temizler.

2- Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque / 142,00 TL


Amazon beyaz kili içeren, gözenekleri gözle görülür oranda küçülten, cilt dokusunu derinlemesine arındıran bu kil maskesi, sivilce lekelerini tek kullanımda en aza indirir. Aynı zamanda iltihaplı aknelerin iyileşmesine yardımcı olur.

3- Super Multi-Corrective Cream SPF 30 / 299,00 TL


Süper Akıllı Yaşlanma Karşıtı Bakım Kremi,pürüzlü doku, sıkılık kaybı, çizgi ve kırışıklıklar ve yüz hatlarının genç görünümünü yitirmesi gibi yaşlanmanın başlıca tüm işaretlerine çözüm sunar. Bu özellikler sayesinde cildin yüzeyinde oluşabilecek sivilceleri engeller.

Google+'ta Paylaş Pinterest'te Paylaş
Yorumlar